100 zł do Decathlon za założenie bezpłatnego Nest Konta

Pamiętacie promocję sprzed pół roku, wewnątrz której pula promocyjnych wniosków wyczerpała się w 30 godzin od startu? Wygląda na to, że oferta powraca w bardzo zbliżonej formie. Znów za założenie całkowicie bezpłatnego Nest Konta otrzymamy aż 100 zł premii – tym razem w formie bonu ku sklepu Decathlon.

100 zł ku Decathlon za założenie Nest Konta

100 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji „Wakacyjny Wyjazd” należy zaliczać dokazywać do grona osób, które nie posiadają (współposiadają) oraz nie posiadały (współposiadały) konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w Nest Banku (oferowanego także pod innymi nazwami handlowymi, takimi jak Smart Bank). Wykluczone są również osoby, które złożyły wniosek o taki rachunek oraz jest on wewnątrz trakcie rozpatrywania przez bank. Jednym słowem musimy być całkowicie nowymi klientami Nest Banku.

Przejdź na stronę promocji

Jeśli spełniamy powyższe warunki to konieczne jest złożenie wniosku o Nest Konto i Nest Konto Walutowe z dedykowanej strony promocji. prócz tego we wniosku musimy wybrać kartę debetową do jednego z rachunków (obojętne czy do „zwykłego” czy walutowego) i wyrazić zgody marketingowe na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (są to oświadczenia numer 5 oraz 6 we wniosku).

Nagroda po wydaniu 150 zł

Po złożeniu wniosku umowę możemy zawrzeć na dwa sposoby: przez kuriera (dużo wolniej) albo przez przelew z banku, w którym posiadamy konto (dużo szybciej). Warto tu zaznaczyć, że przelew musi pochodzić z rachunku zweryfikowanego – czyli takiego, w którym „widzieli nas na oczy” oraz złożyliśmy swój podpis. Przelewy z rachunków zakładanych również wskutek przelew (gdzie bank nie ma naszego wzoru podpisu) będą odrzucane ze względu na obowiązujące przepisy. Warto również zwrócić uwagę na to, aby dane we wniosku zgadzały się z danymi podanymi wewnątrz innym banku (np. adres).

Lista obsługiwanych bankówLista banków, z których można wykonać przelew

Co dalej? Po zawarciu umowy należy się zalogować do bankowości internetowej Nest Banku i wykonać transakcję płatniczą na kwotę min. 150 zł. Zaznaczam, iż chodzi o jedną transakcję – zgodnie z regulaminem kilka transakcji na łączną kwotę 150 zł nie pozwoli na zgarnięcie nagrody. Na wykonanie tych czynności będziemy mieć 60 dni od daty zawarcia umowy o Nest Konto i Nest Konto Walutowe.

Nagroda w postaci bonu o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych oraz internetowym decathlon.pl zostanie przekazana w ciągu 21 dni roboczych od daty spełnienia warunków – czyli pozytyw minus miesiąc po wydaniu 150 zł. Voucher zostanie przekazany mailowo. Ważny będzie aż do 31.12.2018.

Ile to kosztuje?

Haczyki? Sama promocja jest prosta jak budowa cepa, choć warto pozwracać uwagę na dwie kwestie. Po pierwsze pula nagród wynosi 1000 sztuk oraz nagrody należą się tylko tym, którzy spełnią położenie najszybciej. Nie oznacza to, że bank przyjmie np. 10 000 wniosków oraz część osób odprawi z kwitkiem – po przekroczeniu bariery 1000 sztuk możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Z tego też powodu radzę się śpieszyć – choć promocja może trwać maksymalnie do 19.06, to przypominam, że w listopadowej akcji bank zamknął możliwość rejestracji po około 30 godzinach od startu!

Załóż Nest Konto oraz zgarnij 100 zł premii

Druga kwestia to kwestia… opłat. Generalnie Nest Bank ma świetną politykę braku opłat. Nie płacimy nic za posiadanie konta (osobistego oraz walutowego), korzystanie z karty debetowej do rachunku i wypłaty z bankomatów. Możemy jednak spłacić za wyrobienie karty – darmowe jest bowiem zawnioskowanie o pierwszą kartę debetową, a za drugą przyjdzie nam zapłacić 25 zł. godzi się więc pamiętać, żeby w powyższej promocji wyrobić tylko jedną kartę (pomimo, że konieczne jest otwarcie dwóch rachunków). Inaczej poniesiemy niepotrzebne koszty.

Co jeszcze oferuje Nest Konto?

Na koniec dodam, że prócz 100 zł na start i 0 zł za prowadzenie Nest Konto ma do zaoferowania jeszcze kilka ciekawych opcji. Po pierwsze: 4% na lokacie startowej do 10 000 zł. Mowa ach 2-miesięcznej Lokacie Witaj, którą możemy otworzyć w ciągu 30 dni od założenia konta. To jedno z najwyższych oprocentowań na rynku, więc szkoda nie skorzystać.

Po drugie: nawet 5,7% na koncie Nest Rodzinne Oszczędności. Jak to możliwe? Choć sam rachunek oprocentowany jest dość nisko, to co roku bank zobowiązuje się wypłacać ku niego sowitą premię – która po pierwszym roku może powynosić nawet 5,7%. Sam korzystam od dawna z tej opcji. Więcej o Koncie Nest Rodzinne Oszczędności pisałem podczas prześwietlenia oferty wewnątrz październiku 2016.

Ważne dokumenty

Regulamin promocji Tabela opłat oraz prowizji

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *