100 zł lub 4 bilety do kina oraz do 300 zł zwrotu za założenie eKonta

Kilka dni temu prześwietlałem promocję mBanku, w której do zgarnięcia mamy do 300 zł premii zbyt wydatki kartą. Wygląda na to, że od dzisiaj premię możemy jeszcze dodatkowo zwiększyć: właśnie wystartowała dodatkowa promocja, dzięki której możemy zyskać 100 zł w bonie do sklepów Rossmann albo 4 bilety do kin Helios. Bony zgarniamy w zasadzie za sam zdarzenie założenia konta 😉

100 zł za hipoteza eKonta

Aby skorzystać z promocji „Same korzyści” należy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w mBanku od 1 stycznia 2016. To bardzo dobra wiadomość – okres karencji jest na tyle krótki, że daaawni klienci mBanku mogą wziąć udział w promocji 😉

100 zł do Rossmann albo bilety do kina za hipoteza eKonta w mBanku

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na stronę promocji oraz zarejestrujemy swoje konto, zaznaczając pierwszy checkbox (akceptacja regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych). Chwilę później otrzymamy maila z prośbą o aktywacje konta, a następnie będziemy musieli złożyć wniosek o eKonto z wygenerowanego dla nas linku. Na przejście tego procesu mamy czas do 31.05.2017.

Przejdź na stronę promocji

Nagroda za… 5 przelewów!

Co dalej? Po zawarciu umowy (kurierem, w placówce albo mKiosku) będziemy musieli wykonać 5 transakcji na dowolną kwotę najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarciu konta. Jako transakcje liczymy tu ani tylko płatności kartą, ale również przelewy na konto w innym banku czy płatności internetowe. Oprócz tego do 15.06.2017 musimy zalogować się na stronie promocji oraz wybrać nagrodę, którą chcemy otrzymać. Jej przekazanie nastąpi do 4.08.2017, o ile do 27.07.2017 uzupełnimy swój adres e-mail (taka możliwość pojawi się od 20.07.2017, jeśli spełniliśmy wszystkie położenie promocji).

Nie jest wymagane udzielanie żadnych zgód marketingowych by uzyskać premię (100 zł do Rossmanna albo 4 bilety do kin Helios). Co istotne promocja ma pulę 1000 nagród, więc jeżeli ktoś chce wziąć w niej udział, to lepiej się śpieszyć. Po wyczerpaniu puli zamknięta zostanie możliwość rejestracji.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Dodatkowe 300 zł za wydatki

Opróćz premii na początek możemy zyskać nawet 300 zł za aktywne korzystanie z karty. pula zwróci nam bowiem 2% od wartości transakcji wykonanych kartą oraz BLIKiem – maksymalnie 300 zł w ciągu pół roku. To całkiem dobra opcja dla osób, które szukają karty ze zwrotem – w końcu niewiele jest takich na rynku.

Warto dodać, że aby zgarniać zwrot konieczne będzie zapewnienie wpływu 1000 zł (z konta nienależącego do uczestnika promocji), zalogowanie się do aplikacji mobilnej i wydanie min. 250 zł. Wszystkie warunki muszą zostać spełnione w danym miesiącu, za który chcemy uzyskać zwrot.

Aktualizacja: 50 zł za skorzystanie z polecenia

Jak donosicie w komentarzach wszystko wskazuje na to, że powyższe promocje można połączyć z programem poleceń i zgarnąć dodatkowe 50 zł 🙂 Wszystko, co należy zrobić, to podać kod polecający podczas składania wniosku i wykonać 5 transakcji kartą. Jeśli nie macie skąd wziąć kodu, to możecie podać nasz – „livesmarter”.

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *