100 zł na start i do 360 zł zwrotów w promocji Konta 360° Banku Millennium

Mega kumulacja promocji w Banku Millennium powraca! Od dzisiaj, dzięki najnowszej promocji „Zgarnij Premię” organizowanej przez serwis bankier.pl, za założenie Konta 360° możemy zyskać 100 zł na start oraz do 360 zł w formie zwrotów. Dodając do tego możliwość ulokowania środków na koncie oszczędnościowym i lokacie na 2,5% otrzymujemy pakiet, któremu ciężko się oprzeć 🙂

100 zł + 360 zł za założenie Konta 360 w promocji Bankier.pl

100 zł na start

Tradycyjnie promocja przygotowana jest dla nowych klientów banku W przypadku tej oferty mogą z niej skorzystać osoby, które nie dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w Banku Millennium jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator po 1.04.2015.

Jeśli spełniamy powyższe waruneki, to wystarczy zarejestrować się na stronie promocji (podając adres e-mail oraz akceptując 1. i 3. zgodę), a następnie złożyć wniosek o konto za pomocą wygenerowanego dla nas linku. Istotne, aby podczas procesu wnioskowania wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku, podmiotów powiązanych oraz na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w zakresie przeprowadzenia promocji.

Czas na złożenie wniosku mamy do 28.06.2017, natomiast na podpisanie umowy – o 2 dni więcej. Warto tu dodać, że do wyboru mamy sfinalizowanie operacji przez kuriera lub wizytę w placówce banku.

Przejdź na stronę promocji

Co dalej? Wystarczy, że zapewnimy wpływ 1000 zł na konto (np. za swojego konta w innym banku) oraz wykonamy operację kartą/BLIKiem na dowolną kwotę. Obie operacje musimy wykonać zarówno w lipcu, jak i w sierpniu. Warto tu dodać, że w przypadku Konta 360° Student (dla osób do 26. roku życia) zniesiony jest obowiązek zasilenia konta – wystarczy wykonać same operacje płatnicze (choć, oczywiście, jakieś środki musimy na rachunek przelać, aby mieć czym płacić ;)).

I to tyle, jeśli chodzi o bonusy na start. Organizator promocji poinformuje nas o przyznaniu premii do 30.09.2017, natomiast przekazanie 100 zł w gotówce nastąpi w ciągu kolejnych 14 dni roboczych.

Do 360 zł w formie zwrotów

Oprócz 100 zł na start zyskać możemy jeszcze kilka razy więcej. Wystarczy, że będziemy aktywnie korzystać z karty oraz BLIKa w ciągu pierwszych 6 pełnych miesięcy po założeniu konta. Bank zwróci nam 2% wartości transakcji bezgotówkowych kartą (max. 30 zł miesięcznie) oraz 5% płatności BLIKiem (max. 30 zł miesięcznie). Wszystko dzięki wewnętrznej promocji banku „Zyskaj 360 zł”.

Aby jednak zwrot za dany miesiąc został naliczony, musimy spełnić dodatkowe warunki, które mogą brzmieć już znajomo: wpływ 1000 zł oraz wykonanie przynajmniej 1 transakcji płatniczej. Zresztą z tymi dwoma warunkami warto się lepiej zaznajomić – pozwolą nam na darmowe korzystanie z konta i karty. W innym wypadku za konto zapłacimy 8 zł miesięcznie, a za kartę – 7 zł. W przypadku Konta 360° Student wymagane jest tylko wykonanie 1 transakcji miesięcznie.

Oprócz zwolnienia z opłat zyskujemy jeszcze jedno zwolnienie: Bank Millennium nie pobierze od nas prowizji za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów. W innym wypadku musielibyśmy zapłacić 5 zł.

Aby w pełni cieszyć się darmowym prowadzeniem konta warto jeszcze dopilnować dwóch kwestii. Po pierwsze zrezygnować z ubezpieczenia karty, które jest płatne. Po drugie – zrezygnować z „Pakiety Bardzo Pomocnego”, czyli ubezpieczenia od awarii sprzętów domowych. Pakiet ten jest darmowy przez pierwszy rok, więc jeśli chcemy z niego korzystać, to warto zapisać sobie przypomnienie o rezygnacji w kalendarzu na 2018 rok 🙂

2,5% do 110 000 zł

Co z obiecaną dobrą ofertą oszczędnościową? Po założeniu konta możemy skorzystać z Lokaty Mobilnej o oprocentowaniu 2,25%, które podnieść można do 2,5% dzięki rozszerzonej rzeczywistości. W porównaniu do innych banków z lokaty możemy korzystać wielokrotnie – po jej zakończeniu znów będzie dostępna.

2.5% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit

Jeśli mamy natomiast do ulokowania „nieco” więcej, niż 10 000 zł, to warto skorzystać z Konta Oszczędnościowego Profit. Wrzucając na nie maksymalnie 100 000 zł zyskamy 2,5% przez 92 dni. Później środki można wycofać, zaczekać na nową promocję oprocentowania i wrzucić ponownie. Szczegóły we wpisie: 2,5% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium.

Ważne dokumenty

Regulamin promocji „Zgarnij premię” Regulamin promocji „Zyskaj 360 zł” Tabela opłat i prowizji

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *