13 czerwca Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa odwiedzi Warszawę

przy wszystkich edycji BAHK zebraliśmy ponad 5 tys. litrów krwi wewnątrz sumie dołączyło do akcji 11 tys. osób.

Już jutro krwiodawców zapraszamy do budynku Centrali PKO Banku Polskiego przy ul. Puławskiej 15. Krew będzie można oddawać od godz. 9.00 do 15.00. Tegoroczna Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa odwiedziła już 7 miast oraz zebrała ponad 292 litry krwi.

W stolicy tym razem organizujemy akcję stacjonarną. Spotykamy się 13 czerwca (wtorek) na parterze budynku Centrali Banku przy ul. Puławskiej 15. Wszystkich, którzy chcą oddać krew zapraszamy od godziny 9.00 do 15.00.

– Bardzo dziękujemy uczestnikom naszych dotychczasowych akcji. Liczymy na ich udział w tegorocznej, a tych którzy jeszcze nie są dawcami zachęcamy do sprawdzenia, jak wielką satysfakcję przynosi świadomość pomagania w ratowaniu zdrowia oraz życia – przekonuje Małgorzata Głębicka, prezes Fundacji PKO Banku Polskiego, organizatora BAHK.

Na krwiodawców tradycyjnie czekają upominki i atrakcja w postaci możliwości obejrzenia krwi oraz innych tkanek pod mikroskopem. Upominek otrzyma każdy, kto odda krew w ramach BAHK 2017 oraz przekaże wypełniony oraz podstemplowany przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa oraz Krwiolecznictwa (RCKiK) certyfikat ekipie obsługującej daną akcję.

W piątek 9 czerwca Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa odwiedziła 7 miast: Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Lublin, Poznań, Szczecin oraz Wrocław. Zebraliśmy w sumie powyżej 292 litry krwi! Dziękujemy wszystkim dawcom!

W środę 14 czerwca nasza akcja odbędzie się  w Białymstoku.

Jak przygotować się do oddawania krwi oraz kto może stać się dawcą, można przeczytać na Bankomanii. Zachęcamy także do śledzenia dziennik na stronie Fundacji PKO Banku Polskiego oraz profilu BAHK na Facebooku, który ma ponad 93 tys. fanów.

Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa, to przedsięwzięcie, które w 2009 roku zainicjowali pracownicy. Jej celem od początku jest nie tylko zbiórka krwi, ale także podniesienie wiedzy na temat krwiodawstwa oraz krwiolecznictwa i pozyskiwanie nowych dawców. Bo krew to często jedyny lek!

Podczas ubiegłorocznej BAHK od czerwca do października odwiedziliśmy 17 miast w całej Polsce, gdzie zorganizowaliśmy 24 akcje. BAHK odbyła się w Białymstoku, Bydgoszczy, Chełmży, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Mońkach, Opolu, Poznaniu, Słupsku, Szczecinie, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Wysokiem Mazowieckiem. Dzięki blisko 1,9 tys. krwiodawców, którzy do nas dołączyli w 2016 roku zebraliśmy ponad 850 litrów krwi!

W dotychczasowych 8 edycjach Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa wzięło współudział ponad 11 tysięcy osób. Łącznie przekazano potrzebującym ponad 5 tysięcy litrów tego bezcennego leku.

Dziękujemy wszystkim krwiodawcom zaangażowanym w nasze akcje!

Podziel się:

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *