150 zł na start + 100 zł na ZUS w kolejnej promocji mBank i serwisu Bankier

Wystartowała kolejna edycja świetnej promocji mBanku we współpracy z serwisem bankier. W zamian za założenie mBiznes konta Standard możemy zgarnąć baaaardzo łatwe 250 zł premii oraz 2 lata zwolnienia z podstawowych opłat.

mBiznes konto: 250 zł premii od mBanku i bankier.pl

150 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być całkowicie nowym klientem. Regulamin wyklucza bowiem osoby posiadające (również w przeszłości) jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP.

Jeśli spełniamy ten warunek, to musimy udać się na dedykowaną stronę promocji, zarejestrować swój adres email i wypełnić wniosek o mBiznes konto. W trakcie jego wypełniania konieczne będzie wyrażenie zgody na ujawnienie informacji objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenie warunków promocji. Samą umowę o konto będziemy musieli podpisać w ciągu maksymalnie miesiąca.

Co dalej? Aby zgarnąć 150 zł na start wystarczy wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową lub przelew inicjowany przez uczestnika w terminie 1 miesiąca od podpisania umowy. Najprościej będzie więc przelać pieniądze z konta firmowego na inny rachunek (np. do ZUS).

O otrzymaniu premii zostaniemy poinformowani mailowo do dnia 30.09.2017. Przelew nastąpi na aktywny (niezamknięty) rachunek w ciągu 14 dni roboczych.

100 zł za przelew do ZUS

Zakładając konto w powyższej promocji automatycznie łapiemy się na „zwykłą” ofertę banku, w której do zgarnięcia mamy dodatkowe 100 zł premii. Tu warunki przystąpienia się identyczne (nowy klient według numeru NIP).

Sam warunek zyskania 100 zł jest bardzo prosty. W ciągu 30 dni od otwarcia mBiznes konta Standard należy wykonać przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł. I… to tyle 😉

Oprócz premii pieniężnej dodatkowo załapiemy się na pakiet zwolnień z opłat:

prowadzenie rachunku za 0 zł przez 24 miesiące, nielimitowane darmowe przelewy internetowe przez 24 miesiące, 0 zł za wydanie karty debetowej oraz brak opłat za prowadzenie przez okres 24 m-cy od dnia
otwarcia rachunku bieżącego, 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, BZWBK na terenie Polski za 0 zł na okres 24 miesięcy, 0 zł prowizji za wpłaty w PLN w wpłatomatach mBanku i Euronetu na trenie Polski za 0 zł na okres 24 miesięcy.

Co po 24 miesiącach? Konto może nas kosztować 9 zł miesięcznie, jednak opłata nie jest naliczana po wykonaniu przelewu do ZUS. Karta (nieobowiązkowa) może kosztować 5 zł, jednak opłaty nie są naliczane po wydaniu 500 zł miesięcznie.

Obie promocje trwają do końca czerwca.

Podsumowując: jeśli myślisz o przeniesieniu swojego konta firmowego do banku, w którym praktycznie wszystko będzie za darmo (a na dodatek zgarniesz pokaźną premię na start), to prawdopodobnie lepszej okazji szybko nie będzie 🙂

Ważne dokumenty

Regulamin promocji 150 zł od bankier.pl Regulamin promocji 100 zł od mBanku Tabela opłat i prowizji

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *