2 bilety do Cinema City za założenie Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% w skali roku!

Takiej oferty nie było od dawna! Wyobraźcie sobie, że do najlepszej lokaty na rynku dostępnej bez konieczności zakładania konta dodawany jest bonus. Niemożliwe? A jednak 🙂 W Idea Banku właśnie ruszyła promocja dzięki której zgarniemy dwie wejściówki do kin Cinema City za założenie Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% w skali roku! 🙂

Bilety do kin Cinema City za Lokatę Happy 4% w promocji Happy Seans

Promocja „Happy Seans”

Zasady promocji są banalnie proste. Każdy, kto założy Lokatę Happy z dedykowanej strony promocji może zgarnąć dwa bilety do sieci kin Cinema City. Trzeba jedynie spełnić dwa proste warunki. Po pierwsze: być całkowicie nowym klientem Idea Banku, czyli taką osobą, której PESEL nie trafił jeszcze do bazy banku (w tym jej oddziału – Lion’s Banku). Oznacza to, że nie mogliśmy do tej pory złożyć żadnego wniosku o produkt Idea Banku (nawet, jeśli ostatecznie nie doszło do podpisania umowy).

Przejdź na stronę promocji

Jeśli mamy to szczęście być nowym klientem, to spełnienie drugiego warunku nie powinno być problemem. Lokatę Happy musimy utrzymać do końca miesiąca kalendarzowego, w którym opłacono wniosek. Oczywiście najbardziej opłacalne wersje lokaty to dwie ostatnie. Osobiście nawet nie myślałbym o zrywaniu lokaty po otrzymaniu bonów (w końcu 4% piechotą nie chodzi), jednak teoretycznie można to zrobić i bony otrzymać (ale odsetek już nie).

Bony zostaną przekazane do 10. dnia miesiąca następującego po miesięcu spełnienia warunków. Jeśli lokatę założymy w czerwcu, to vouchery powinniśmy otrzymać do 10 lipca. Będziemy je mogli wymienić na dwa bilety 2D do kin Cinema City do 30.11.2017. Promocja trwa do odwołania, jednak nie krócej, niż do jutra. Warto się więc śpieszyć!

4% do 10 000 zł bez zakładania konta

Na koniec kilka słów o tytułowej Lokacie Happy. Jej czas trwania to 1, 2 lub 3 miesiące. Zależnie od okresu trwania otrzymamy kolejno 3%, 4% lub 3,5% skali roku. Na lokacie możemy ulokować od 500 zł do 10 000 zł. Po zakończeniu lokaty zostanie ona przedłużona jako lokata standardowa, dlatego musimy ją albo zerwać (po odnowieniu na gorszych warunkach) albo zedytować – i oznaczyć jako lokata nieodnawialna. Konta żadnego zamykać nie musimy, bo go w końcu nie zakładamy. Sam dostęp internetowy prędzej czy później może się przydać, bo Idea Bank potrafi co jakiś czas zaoferować ponadprzeciętne lokaty bez limitów kwotowych.

Ważne dokumenty

Regulamin promocji „Happy seans” Tabela oprocentowania lokat Idea Banku

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *