20 zł na zakupy na empik.com za płatność PayPalem

Choć sklep internetowy empik nie należy do najtańszych, to ostatnio cieszy się na blogu sporą popularnością. Powód? Bardzo łatwo zyskać do niego karty prezentowe ze środkami do wykorzystania na przyszłe zakupy. Osoby, które kolekcjonują tego typu zniżki, mają kolejną okazję na zdobycie bonu – tym razem trzeba będzie zapłacić za zakupy PayPalem.

20 zł zniżki na Empik.com za płatność PayPal
Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupów na empik.com przy użyciu metody płatności PayPal. Ważne aby była to nasza pierwsza płatność w tym sklepie przy użyciu PayPala i dotyczyła transakcji na min. 70 zł. Jeśli spełnimy te warunki, to sklep przekaże nam ekartę prezentową o wartości 20 zł na kolejne zakupy w terminie 3 dni roboczych od dnia odebrania towarów. Środki będą ważne przez 12 miesięcy.

Na co należy uważać? Głównie na to, że promocja jest limitowana – trwa od 15.05 do 10.06.2017, jednak nie dłużej, niż do wyczerpania puli 5000 voucherów. Na szczęście organizator zobowiązał się do poinformowania o tym fakcie. Z oferty można skorzystać tylko raz (per konto). Szczegóły w regulaminie.

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *