2,5% na Nest Lokacie na nowe środki

Wygląda na to, że Nest Banku znów podniósł oprocentowanie Lokaty na nowe środki. Od poniedziałku w zamian za ulokowanie pieniędzy na 3 miesiące zgarnąć możemy 2,4% w skali roku, a na 6 miesięcy – 2,5%.

Lokata na nowe środki

Lokata na nowe środki to oferta praktycznie bez ograniczeń. Nie ma bowiem określonej liczy lokat, jaką możemy założyć, a na pojedynczej lokacie możemy umieścić nawet 2 miliony złotych. Ważne jedynie, aby środki zasilające lokatę były nowymi środkami – stanowiły nadwyżkę nad saldo z dnia 19.03.2017.

Istotne jest również to, iż Nest Bank oferuje lokatę nie tylko posiadaczom konta osobistego, ale również osobom bez rachunku w banku. W tym drugim przypadku oprocentowanie lokat spada jednak o 0,2 p.p. Wygląda to następująco:

Okres deponowania Lokata otwierana przez bankowość internetową lub oddział Lokata otwierana przez portal nestbank.pl 3 miesiące 2,4% 2,2% 6 miesięcy 2,5% 2,3% 12 miesięcy 2,1% 1,9% 24 miesiące 2,5% 23%

Na koniec przypomnę, że konto osobiste Nest Banku jest całkowicie darmowe, dlatego w przypadku większych oszczędności może być warto je posiadać. Dodatkową zaletą rachunku jest możliwość skorzystania z Lokaty Witaj, dostępnej 30 dni po założeniu konta. Zgarniemy na niej 4% w skali roku na 3 lub 6 miesięcy.

Załóż Nest Konto i skorzystaj z lokat

W przypadku półrocznej Lokaty Wittaj musimy się jednak liczyć z dodatkowymi wymaganiami. Oferta 3-miesięczna jest natomiast całkowicie bezhaczykowa.

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *