400 zł za wyrobienie karty kredytowej Citibank

Wystartowała kolejna promocja Citibanku z premią na start za wyrobienie karty kredytowej. Tym razem w zamian za wydanie 1000 zł zgarnąć możemy 400 zł premii.

400 zł na start - przesiądź się na rower

400 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Citibanku – takim, który nie posiadał żadnej głównej karty kredytowej po 1.01.2015. Oprócz tego wymagane jest spełnienie minimalnych kryteriów dochodowych:

Podstawowe wymagania: wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy te warunki, to konieczne jest złożenie dedykowanego wniosku na stronie promocji. W ciągu kilku dni skontaktuje się z nami konsultant i przeprowadzi przez dalszy proces.

400 zł za wydanie 1000 zł

Jeśli bank wyda pozytywną decyzję kredytową i przyzna nam kartę, to nie pozostanie nic innego jak spełnić warunek promocji: zalogować się w serwisie bankowości internetowej lub mobilnej Citibank oraz wydać min. 1000 zł w postaci płatności bezgotówkowych kartą. Na spełnienie obu warunków mamy czas do drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Jeśli kartę wyrobimy w czerwcu, to warunki spełnić musimy do końca sierpnia.

To tyle 🙂 Każda z osób, które spełnią warunki promocji otrzyma 400 zł w postaci uznania rachunku karty kredytowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Ile kosztuje karta kredytowa Citibanku?

Na koniec standardowo przypomnę, że w promocji możemy zawnioskować o dowolną kartę Citibanku, jednak najbardziej opłacalna jest karta Citi Simplicity. Zgodnie z tabelą opłat i prowizji od karty nie jest pobierana żadna opłata miesięczna ani roczna, dlatego korzystanie z niej może być całkowicie darmowe – wystarczy przestrzegać podstawowych zasad dotyczących korzystania z kart kredytowych i nie zapłacić ani grosza odsetek.

Ważne dokumenty

Regulamin promocji Tabela opłat i prowizji

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *