50 zł za wyrobienie mobilnej karty kredytowej BZWBK

Nowa promocja Banku Zachodniego WBK dla obecnych klientów. Tym razem do zdobycia mamy 50 zł do wykorzystania w sklepach Douglas za wyrobienie mobilnej karty kredytowej i wydanie 500 zł.

50 zł do Douglas od BZWBK

Aby skorzystać z promocji należy wyrobić mobilną kartę kredytową do posiadanego już kredytu (karty kredytowej). Regulamin definiuje to następująco:

w Okresie przystąpienia do Promocji zawrą z Bankiem Aneks do Umowy o udzielenie kredytu i wydanie płatniczej karty kredytowej dla Mobilnej karty kredytowej,

Oprócz tego należy być klientem, który w okresie 3 miesięcy przed datą złożenia wniosku o Mobilną kartę kredytową nie posiadał żadnej innej mobilnej karty kredytowej BZWBK (ani nie wypowiedział umowy o tego typu kartę).

Po wyrobieniu karty musimy spełnić jeszcze jeden warunek: wydać nią 500 zł najpóźniej do końca kolejnego miesiąca. Przykładowo wyrabiając kartę w czerwcu 500 zł musimy wydać do końca lipca.

To tyle! Jeśli załapiemy się do (skromnego) limitu 100 najszybszych osób, to 50 zł w postaci karty podarunkowej douglas.pl zostanie do nas wysłane najpóźniej do 15.10.2017. Promocja trwa maksymalnie do 30.09.2017.

Szczegóły w regulaminie oraz na stronie promocji.

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *