Bank Millennium przedłuża oprocentowanie 2,5% do 100 000 zł na Koncie Oszczędnościowym Profit

Bardzo dobra wiadomość z Banku Millennium! Choć na rynku produktów oszczędnościowych panuje ogólna „mizeria”, to na koncie oszczędnościowym Profit ciągle możemy zgarnąć 2,5% do 100 000 zł. Właśnie wystartowała nowa edycja promocji na nowe środki, dzięki której zapewnimy sobie tak wysokie oprocentowanie przez okres 92 dni.

2.5% na koncie oszczędnościowym Profit
Promocja na Koncie Oszczędnościowym Profit jest przeznaczona zarówno dla nowych, jak oraz obecnych klientów Banku Millennium. W zasadzie jedynym warunkiem jest to, żeby na konto oszczędnościowe przelać nowe fundusz – czyli nadwyżkę nad saldo jakie posiadaliśmy w banku wewnątrz dniu 22 kwietnia. Ponieważ przypominaliśmy wam o wyciągnięciu środków z banku na weekend, to ze spełnieniem tego warunku w większości przypadków nie powinno być problemów. Przy okazji dodam, że nawet jeśli na czyimś koncie aktywna jest stara promocja, to dzięki wyprowadzce zapewne będzie wskoczenie do nowej edycji promocji w momencie, kiedy matka się skończy.

O co w tym dokładnie chodzi? Bank Millennium wyznacza okres promocji (w tym wypadku 23 kwietnia – 24 czerwca), kiedy aktywować można promocyjne oprocentowanie. Zależnie od tego kiedy na Konto Oszczędnościowe Profit wpłyną pierwsze nowe środki – od tego dnia bank będzie liczył nasze indywidualne 92 dni podwyższonego oprocentowania. W tym wypadku zyskamy 2,5% do 100 000 zł i 1,7% powyżej tej kwoty.

Załóż konto oszczędnościowe zarobek

Bank Millennium znany jest z tego, że przeprowadza takie promocje cyklicznie oraz pilnowanie określonego salda sprawia, że niemal non-stop możemy zarabiać znacznie powyżej standardowych lokat czy kont oszczędnościowych. Z tego też powodu sam chętnie korzystam z tej oferty (zakładając przy okazji lokatę mobilną do 10 000 zł) pomimo tego, że konieczne jest posiadanie konta osobistego. Inna sprawa, że obecnie bardzo opłacalne jest założenie tego konta – do zdobycia mamy 360 zł premii w „zwykłej” promocji banku i dodatkowe 200 zł w promocji Money Mania. 560 zł + dobra lokata oraz świetne rachunek oszczędnościowe? To chyba mówi samo za siebie 🙂

Załóż Konto 360° w Money Manii oraz zyskaj do 560 zł Załóż Konto 360° oraz zyskaj do 360 zł

Ważne dokumenty

Regulamin promocji „nowe środki” Cennik usług – stopy procentowe w Banku Millennium Cennik usług – stopy procentowe produktów wycofanych z oferty

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *