Bank Pekao SA udostępni klientom nowy serwis Pekao24 na telefony komórkowe

Klienci Banku Pekao logujący się do systemu transakcyjnego Pekao24 zbyt pomocą przeglądarki na telefonie komórkowym od 26 czerwca będą mogli skorzystać z zupełnie nowego serwisu m.pekao24.pl. Znajdą w nim gros funkcji znanych z serwisu internetowego Pekao24 i dodatkowo narzędzia ku kategoryzacji wydatków, które do tej pory dostępne było jedynie wewnątrz aplikacji Pekao24 na tablety. Uruchomienie nowej strony na telefony komórkowe jest kolejnym etapem unowocześniania bankowości mobilnej Pekao. Zwieńczeniem tego procesu będzie nowa aplikacja, którą klienci będą mogli zainstalować pod koniuszek wakacji.

Czytelność oraz szybkość działania to dwa główne kryteria, którymi kierowano się projektując nowy serwis m.pekao24.pl. Klient po zalogowaniu, od razu widzi najważniejsze informacje, takie jak ilość pieniędzy na rachunku i ostatnio wykonane operacje. Może też wybrać, jakie produkty, np. które karty albo lokaty będą prezentowane po zalogowaniu. Serwis m.pekao24.pl pozwala wykonać każdy, krajowy przelew zewnętrzny, w tym przelewy do US, czy ZUS, umożliwia również założenie oraz likwidację lokaty. Analogicznie jak w Pekao24, dostępna jest funkcji wymiany walut (USD, EUR, CHF, GBP) po preferencyjnym kursie.

Nowy serwis m.pekao24.pl umożliwia również skorzystanie z ofert kredytowych przygotowanych szczególnie pod konkretnego klienta. Klik Gotówka, w ramach posiadanej zdolności kredytowej, pozwala na samodzielny wybór kwoty i okresu spłaty, a gotówka dostarczane są na rachunek w ciągu zaledwie 30 sekund. nakrycie pozwala również błyskawicznie zamówić kartę kredytową, która zostanie wysłana już następnego dnia.

Nasza bankowość mobilna przygotowana jest ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb oraz preferencji klientów. Wciąż duża grupa osób woli korzystać z serwisu transakcyjnego bezpośrednio poprzez przeglądarkę smartfona oraz nie decyduje się na pobieranie dedykowanej aplikacji. Dlatego też unowocześnianie bankowości mobilnej rozpoczęliśmy od serwisu mobilnego, do którego już niebawem dołączy nowa aplikacja bankowości mobilnej – powiedział Bartosz Zborowski, zwierzchnik Biura Projektów Strategicznych Banku Pekao S.A.

Dużą zaletą serwisu m.pekao24.pl jest zaawansowana wyszukiwarka dokonanych zleceń. Wystarczy zacząć wpisywać potrzebną frazę, a system na bieżąco będzie podpowiadał najtrafniejsze wyniki z historii operacji. Cieszące się dużą popularnością w aplikacji na tablety narzędzie do analizy finansowej zostanie teraz udostępnione również klientom korzystającym z Pekao24 na telefonie. Narzędzie ułatwia przegląd wpływów oraz wydatków, które zostały pogrupowane w gotowe kategorie, takie jak dom, dzieci, rozrywka, czy zdrowie.

Logowanie do serwisu m.pekao24.pl przebiega identycznie jak na komputerze.

Nowy serwis m.pekao24.pl został po raz pierwszy zaprezentowany podczas VII Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie, którego Bank Pekao jest współorganizatorem. Podczas Kongresu, prócz uczestnictwa w wielu panelach ekspertów Banku,  Pekao  prowadzi stoisko technologiczne, na którym prezentuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dostępne dla klientów detalicznych.

Podziel się:

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *