BGŻ BNP Paribas: 100 zł na start i do 300 zł w formie moneybacku w promocjach Allegro i Bon Prix

Wystartowała kolejna promocja Banku BGŻ BNP Paribas. W zamian za założenie Konta Optymalnego zgarnąć możemy 100 zł na start oraz do 300 zł w postaci zwrotow za transakcje karta. Tym razem 100 zł wypłacone będzie nie jako przelew, ale bony do wykorzystania w serwisach Allegro bądz Bon Prix.

100 zl za zalozenie Konta Optymalnego

100 zł na start

Zasady obu promocji sa niemal identyczne jak w ostatniej promocji, ktora rozeszła sie w zaledwie 5 dni. Mogą z niej skorzystać jedynie osoby nieposiadające konta oszczędnościowo – rozliczeniowego BGŻ BNP Paribas od dnia 26 listopada 2016 roku. Oznacza to bardzo korzystny okres karencji – tylko pół roku. Uprzedzając pytania podpowiadam, że konto oszczędnościowe BGŻOptima nie wyklucza nas z promocji (po pierwsze nie jest kontem osobistym, a po drugie w BGŻOptima obowiązuje inna umowa ramowa).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to konieczne jest złożenie wniosku o Konto Optymalne z dedykowanej strony promocji dla oferty Allegro lub z dedykowanej strony promocji dla oferty Bon Prix. Od razu dodam, że w obu promocjach obowiązuje limit 1000 złożonych wniosków – po ich przekroczeniu możliwość składania kolejnych zostanie zablokowana. W innym wypadku promocje potrawają najpoźniej do 19.06.2017.

Co dalej? Do końca czerwca zobowiązani jesteśmy zawrzeć umowę o prowadzenie konta (za pomocą kuriera). W lipcu na nasze konto musi wplynąć min. 1000 zł, a oprócz tego musimy dokonać platności kartą na kwote min. 300 zł. Bank zaznacza, że jako wpływy nie będzie liczył wpłat gotówkowych oraz przelewów własnych (w tym z konta w BGŻOptima), dlatego najprosciej bedzie sobie przelac 1000 zł z konta w innym banku.

To w zasadzie tyle. Informacja o przyznaniu nagrody trafi zostanie przekazana do 25 sierpnia 2017. Sam bon zostanie przesłany za pomoca wiadomosci SMS do dnia 15 wrzesnia 2017.

Co jeszcze musimy wiedziec o nagrodach? W przypadku promocji Bon Prix kody będą ważne do 31.12.2017 (bez uwzględnienia kosztów transportu). Takie same zasady obowiązywać będą bony Allegro, choć tutaj kody będą ważne do 28.02.2018. Bony nie będą jednak obowiazywać w całym serwisie Allegro: będzie je można wykorzystać jedynie na zakupy w dziale „Dziecko” pod adresem allegro.pl/dzial/dziecko.

Jak zdobyć pozostałe 300 zł?

Pozostałe 300 zł możemy zdobyć w postaci zwrotów za transakcje kartą debetową wydaną do konta. Każda osoba zakładająca Konto Optymalne łapie sie bowiem na trwającą 12 miesięcy promocję moneyback, którą dokładnie przeswietliłem we wpisie: do 300 zł zwrotu na Koncie Optymalnym. Tam też zapraszam po szczegoły.

Na koniec standardowe pytanie: ile przyjdzie nam zapłacić za możliwość uczestniczenia w promocji? Wszystko wskazuje na to, że nic 🙂 Bank nie pobiera bowiem żadnych opłat za prowadzenie Konta Optymalnego ani posiadanie karty debetowej. Zaplacić możemy jedynie za wypłaty z bankomatów (5 zł, za darmo skorzystamy z urządzeń własnych oraz Planet Cash), jednak do udziału w promocji operacje te nie są przecież potrzebne.

Ważne dokumenty

Regulamin promocji Allegro Regulamin promocji Bon Prix Tabela opłat i prowizji

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *