Brakuje Ci gotówki? Sięgnij po kredyt gotówkowy

Data publikacji: 08 luty 2017 roku

Doskwiera Ci brak środków na koncie, a wydatków jest coraz więcej? tymczasem może Twój budżet jest uszczuplony tymczasowo ale na horyzoncie pojawiła się okazja, której nie chcesz stracić? Niezależnie od tego, na co chcesz przeznaczyć dodatkowe środki finansowe, kierując się po pomoc do banku możesz zyskać nawet 200 000,00 złotych. Warunkiem otrzymania zgody kredytowej jest jednak Twoja zdolność kredytowa i dobra historia finansowa. Jeżeli spełniasz warunki potrzebne ku uzyskania premii, możesz liczyć na pieniądze nawet wewnątrz ciągu jednego dnia, decydując się na ofertę banku, który gwarantuje szybką wypłatę pieniędzy. Jeżeli szukasz kapitał oraz nie chcesz by miesięczna rata była dla Ciebie zbyt wysoka, koniecznie sprawdź oferty w rankingu, który systematycznie jest uzupełniany przez specjalistów.

Luty 2017 – TOP 3 oferty

Pożyczka na dowolny cel może istnieć ogromnym ułatwieniem jeżeli potrzebujesz gotówki oraz chcesz aby znalazła się ona w Twoim zasięgu w krótkim czasie, bez konieczności wypełniania licznych formalności. Oferta banków zmienia się bardzo elastycznie w zależności od oczekiwań Klientów. Coraz popularniejsze są produkty dostępne online, co skutkuje tym, że banki bardzo rozwijają tę konar swojej działalności. Praktycznie wszystkie banki posiadają zadłużenia ach które można ubiegać się drogą internetową, a fragment z nich udostępnia również podpisanie umowy elektronicznie albo dzięki pośrednictwu kuriera, bez wizyty w banku.

Gdzie w tym miesiącu skierować dokazywać by nie stracić na zadłużeniu, którego potrzebujesz? pod opisujemy trzy najatrakcyjniejsze oferty banków. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz usługę, która spełnia Twoje wymagania.

Alior Bank – Pożyczka 5% z gwarancją

Oferta dobrze znana ze względu na minimum opłat oraz ogromną elastyczność. Kredytobiorca może ubiegać się nawet o 200 000,00 złotych, przy czym bank nie wymaga skorzystania z innych produktów by otrzymać zgodę kredytową. Maksymalny czas spłaty to nawet 120 miesięcy. Dzięki czemu pożyczkobiorca może swobodnie zaplanować raty nie wpływające niekorzystnie na domowy budżet.

BGŻ BNP Paribas – Kredyt Gotówkowy

Oferta Paribas Banku może być doskonałą alternatywą jeżeli szukasz pożyczki o niskich opłatach całkowitych oraz minimalnych formalnościach. pożyczka Gotówkowy wypłacany jest nawet tego samego dnia wewnątrz którym zostanie podpisana umowa. Kredytobiorca może ubiegać dokazywać o zadłużenie o wartości nie przekraczającej 150 000,00 złotych. W porównaniu do Alior Banku, BGŻ BNP Paribas nie jest tak elastyczny pod względem okresu kredytowania, maksymalnie wynosi w tym wypadku tylko 84 miesiące.

Getin Bank – Kredyt na wyciąg z konta

Getin Bank oferuje pożyczkę do kwoty 100 000,00 złotych, przy czym Klient banku może rozłożyć spłatę na 96 równych rat. Zaletą tej oferty jest możność podpisania umowy na podstawie wyciągu z konta bankowego, jeżeli Klient jest zatrudniony na podstawie umowy ach pracę. To znacznie ułatwia wypełnienie formalności, co przekłada się na szybszy dostęp do gotówki.

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *