Citibank: bon 400 zł do morele.net za wyrobienie bezpłatnej karty Simplicity

Powraca świetna oferta Citibanku, która cieszyła się ogromną popularnością w zeszłe wakacje! Wyrabiając kartę kredytową Simplicity znów możemy zgarnąć voucher o wartości 400 zł do sklepu internetowego morele.net. Zasady promocji jak zwykle bardzo proste 🙂

Bon 400 zł do morele.net za wyrobienie karty kredytowej Simplicity

400 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z najnowszej oferty należy być osobą, która od 1 stycznia 2015 nie była posiadaczem głównej karty kredytowej Citibanku. Jeśli spełniamy ten warunek, to do końca czerwca musimy wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji i oczekiwać na telefon od konsultanta banku (zazwyczaj do maksymalnie 4 dni roboczych).

Przejdź na stronę promocji

Pamiętajmy tylko, że wnioskujemy tu o kartę kredytową, dlatego bank ma prawo odrzucić wniosek jeśli uzna, że nasze dochody są zbyt niskie. Z tego też względu już na wstępie podawane są podstawowe wymagania:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Zaloguj się do bankowości i wydaj 1000 zł

Co dalej? Po podpisaniu umowy (przez kuriera, nie można w oddziale) i otrzymaniu karty pocztą będziemy musieli spełnić dwa proste warunki: zalogować się przynajmniej raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub mobilnej Citi Mobile oraz wydać 1000 zł kartą w sklepach i internecie. Mamy na to czas do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy (data będzie widoczna po otrzymaniu podpisanej umowy z banku). Oznacza to, że przykładowo podpisując umowę w marcu na wydanie 1000 zł i zalogowanie się do bankowości internetowej (np. w celu aktywacji karty ;)) będziemy mieli czas do końca maja włącznie. Sporo czasu 😉

To tyle! Kod rabatowy o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym morele.net trafi do nas poprzez wiadomość w systemie bankowości internetowej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Jeśli warunki spełnimy np. w kwietniu, to voucher otrzymamy do końca maja.

Co trzeba jeszcze wiedzieć? Voucher będzie ważny do końca roku, a wykorzystać go możemy podczas jednych zakupów za minimum 400 zł (wyjdą wtedy za darmo). Oczywiście nadwyżkę ponad 400 zł płacimy z własnej kieszeni.

Ile to wszystko kosztuje?

Na koniec standardowe pytanie: gdzie jest haczyk? W przypadku tej oferty bardzo istotne jest to, aby wybrać odpowiednią kartę kredytową – nie World MasterCard, tylko Citi Simplicity. Dlaczego? Pierwsza z nich, choć oferuje możliwość zbierania punktów wymiennych na nagrody, kosztuje jednak aż 18 zł miesięcznie. Druga to „zwykła” kredytówka, która nie ma żadnych wodotrysków ale przez to jest całkowicie darmowa – bank nie pobiera od nas żadnych opłat miesięcznych ani rocznych.

Oprócz tego, podczas rozmowy z konsultantem, warto zaznaczyć, że nie interesują nas żadne płatne usługi (jak np. CitiPhone) czy dodatkowe produkty (jak konto osobiste czy kredyt gotówkowy). Od razu jednak uprzedzę i dodam, że opcja CitiAlerts Premium (domyślnie zaznaczana przez konsultantów) jest darmowa, a karta wysyłana jest Pocztą Polską, a nie kurierem (opłata za kuriera to 30 zł).

Jeśli do tego dołożymy spłacanie swojego zadłużenia na czas, to nie zapłacimy również ani grosza odsetek. Więcej o mądrym korzystaniu z karty kredytowej pisałem tutaj. Całą promocję można przejść całkowicie bez kosztów.

Jeśli ktoś ciągle nie wierzy w to, że bank może dawać coś praktycznie za darmo (a dokładniej za pozyskanie klienta) to zostawiam link do komentarzy z poprzedniej promocji 😉

A może inny bon?

Na koniec warto dodać, że obecnie w ofercie Citibanku są jeszcze dwie promocje z bonem. Różnica polega jedynie na tym, że zamiast zgarnąć bon do sklepu ze sprzętem wybrać możemy 400 zł do perfumerii Douglas bądź 400 zł do sklepu mall.pl. Szczegóły w prześwietleniach:

400 zł w sklepach Douglas za wyrobienie karty Simplicity 400 zł na mall.pl za wyrobienie karty Simplicity

Ważne dokumenty

Regulamin promocji Tabela opłat i prowizji Wzór umowy o kartę kredytową

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *