Czerwiec z nową lokatą inwestycyjną Banku BGŻ BNP Paribas

W Banku BGŻ BNP Paribas rozpoczyna się XIV subskrypcja lokaty inwestycyjnej, która daje szansę na zysk w wysokości do 5,20 proc. wewnątrz skali 2 lat. Z oferty można skorzystać do 27 czerwca 2017 r.

Propozycja przygotowana przez ekspertów Banku zakłada 2-letni okres lokacyjny. Jest ona przeznaczona dla osób poszukujących stopy zwrotu wyższej od oprocentowania tradycyjnych lokat terminowych z gwarancjami zysku oraz kapitału na zakończenie. Oprocentowanie lokaty uzależnione jest od zmian kursu średniego dolara Narodowego Banku Polskiego w konkretnych Dniach Obserwacji. Na zakończenie lokaty klienci mogą spodziewać się oprocentowania w wysokości minimum 1 proc. w skali 2 lat.

– Dajemy naszym klientom gwarancję zwrotu całej zainwestowanej kwoty na koniec okresu lokacyjnego, niezależnie od zmian wartości wskaźnika, tj. kursu średniego USD / PLN Narodowego Banku Polskiego. Oprocentowanie lokaty może powynosić do 5,20 proc. w skali 2 lat (2,60 proc. wewnątrz skali roku). Bank gwarantuje minimalne oprocentowanie  lokaty w wysokości 1 proc. bez względu na  zachowanie kursu USD/PLN – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów Detalicznych w Banku BGŻ BNP Paribas.

Otworzenie lokaty inwestycyjnej nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, ale Bank zastrzega sobie prawo do pobrania opłaty wewnątrz przypadku jej zerwania w terminie do27 grudnia 2018 r.

Informacje o wartości wyżej wspomnianego wskaźnika w poszczególnych dniach obserwacji dostępne są na stronie Banku.

Minimalna suma inwestycji wynosi 4 000 zł. Oferta dostępna jest w oddziałach, a dla obecnych klientów również w kanałach zdalnych Banku BGŻ BNP Paribas. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.bgzbnpparibas.pl oraz poniżej numerem infolinii: 0 801 321 123.

Podziel się:

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *