Darmowa pożyczka do 30 dni, okazja czy ściema?

Już prawie grudzień, tymczasem szał zakupów świątecznych zacznie dokazywać za chwilę. Czekamy jeszcze na reklamę coca-coli w TV, choinki w supermarketach oraz świąteczny gonitwa zbrojeń możemy uznać za rozpoczęty. Jest to czas żniw dla sklepów, i katastrofa dla naszych portfeli. Jeżeli myślimy, że wewnątrz te święta uda się przyoszczędzić to jesteśmy w błędzie, albowiem statystycznie co roku wydajemy coraz więcej. Tym samym jest to okres żniw dla banków – coraz więcej jest reklam pożyczek, a nie lokat, a czyli czas na zapożyczanie się na rzeczy których nie potrzebujemy, by zaimponować ludziom, których nie ku końca lubimy 🙂 No cóż taka nasza mentalność – należy pokazać się przy rodzinnym stole w nowych rzeczach oraz wręczyć na prezent kolejnego iPhone’a miast siatki pomarańczy, na którą nasz stać. Ale cały wpis to nie rozważania na ten temat. Przejdźmy do sedna.

W telewizji reklama BzWBK (a już niebawem Santader) oraz Kevin Spacey tańczy z kolędnikami przekonując Nas, iż na kredyt stać każdego, ponieważ spłaca się mniej, niż 1 zł dziennie za każdy pożyczony tysiąc. Inna sprawa, że taki „tani” kredyt będzie trzeba następnie spłacać przez ponad trzy lata. Nie łatwiej byłoby po prostu kupić rodzinie pod choinkę to co zawsze… skarpety. No ale.. „Skarpety? Really?”

Male hand putting coin into a piggy bankPomysłów na prezent zawsze jest sporo, zazwyczaj również bywa tak, że to co nam się już spodoba jest za drogie. A prawdopodobnie by tak zamiast do banku iść do firmy pożyczkowej oferującej rozwiązania pozabankowe takie jak – darmowa pożyczka. Szaleństwo? Jak dla mnie nie do końca ponieważ oferta jest bardzo ciekawa, ach ile zapożyczymy się z głową oraz wcześniej to odpowiednio zaplanujemy.

Mam na myśli oferty pozabankowe, darmowa pożyczka – takich firm jak VIVUS, NetCredit, Kredito24 itp. Firm jest cała masa oraz większość z nich oferuje pożyczki zupełnie za darmo do danej kwoty i do określonego czasu np. 30 dni. Warto zerknąć na zestawienia pożyczek, które pokazują co jest za darmo i do jakich kwot.

9682c9ab14a406016bc65125d8c42738

Darmowa pożyczka na święta

Jak widzę to ja? Przykładowo jeżeli zarabiamy 2000 zł miesięcznie, a na prezenty możemy wydać max 300 zł, to jeżeli chcemy powydawać więcej to pożyczmy drugie 300zł, biorąc przysłowiową chwilówkę. Oddamy to zobowiązanie w kolejnym miesiącu z nadwyżki budżetu, bez konieczności zapożyczania się. Mamy 600zł na prezenty oraz pożyczkę za 0zł, którą spłacimy w kolejnym miesiącu. Jest to jakieś rozwiązanie. Sam ani preferuje tego typu rozwiązań, ponieważ jeżeli mnie na coś ani stać to tego po prostu nie kupię, no ale komuś może się to przydać. sam przyglądam się dwóm blogom na temat rozwiązań pożyczkowych. Osobom zainteresowanym pożyczkami adresy mogą się przydać, ponieważ za ich pośrednictwem wolno złożyć od razu wniosek online.

Linki dla zainteresowanych:

http://www.pozyczkiprzez.net/ http://www.pozyczki20.com/

 

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *