Do 300 zł w drugiej edycji promocji iKonta BGŻ BNP Paribas

Wystartowała druga edycja promocji iKonta BGŻ BNP Paribas, w której do ugrania mamy całkiem sporo. Po pierwsze bank proponuje 100 zł na start. Po drugie – do 200 zł w formie zwrotu za zakupy. Sprawdźmy więc, czy to się opłaca 🙂

iKonto z bonusem przynosi korzyści - 300 zł w promocji BGŻ BNP Paribas

100 zł na start

Aby skorzystać z promocji z premią na start należy być klientem banku, który nie był stroną umowy ramowej o jakikolwiek produkt BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 36 miesięcy przed startem promocji – czyli od 11 maja 2014. Warto tu zaznaczyć, iż posiadanie konta oszczędnościowego BGŻOptima nie wyklucza z udziału – to osobna umowa ramowa.

Jeśli spełniamy ten warunek, to w okresie do 21 maja musimy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji i złożyć wniosek o iKonto z wygenerowanego dla nas linku. Czas na podpisanie umowy będziemy mieć dłuższy – do 5 czerwca 2017. Istotne jest tylko to, że organizator promocji przewidział pulę 1000 rejestracji w promocji – po jej przekroczeniu możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

Same warunki zdobycia tytułowej nagrody zostały podzielone na dwa miesiące. Zarówno w czerwcu jak i lipcu musimy dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 300 zł oraz zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł. Warto jedynie pamiętać, że wpływem nie może być wpłata gotówkowa na konto ani przelewy ze swojego konta w tym samym banku (również BGŻOptima). Najbezpieczniej więcej przelewać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

To w zasadzie tyle 🙂 Organizator promocji prześle nam (do 7 sierpnia) wiadomość z prośbą o podanie numeru konta do odbioru nagrody. Będziemy mieć na to czas do 25 sierpnia, a sama wypłata nastąpi do końca miesiąca. Szczegóły promocji w regulaminie.

200 zł w formie 3% zwrotu

100 zł na start to jednak nie wszystko, ponieważ zakładając konto automatycznie łapiemy się na inną promocję banku. Tu do zgarnięcia mamy po 3% wartości każdej transakcji kartą, maksymalnie 40 zł miesięcznie. Zgodnie z regulaminem promocja trwa przez 5 miesięcy od dnia zawarcia umowy co oznacza, że maksymalnie zyskać możemy 200 zł zwrotu.

Jakie są warunki? Bardzo podobne do promocji na start – należy być nowym klientem banku (brak konta przez 36 miesięcy). Oprócz tego wykluczonych jest kilka kodów MCC transakcji, za które zwrotu nie będzie:

7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 4111, określający m.in. usługi transportowe, 6012, określający instytucje finansowe, 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 4900 określający płatność rachunków

Wszystkie pozostałe zakupy (w sklepach i internecie) są zaliczane do promocji.

Ile kosztuje iKonto?

Wymóg wpływu 1000 zł i wydania kartą 300 zł nie jest przypadkowy. Dokładnie takie warunki trzeba spełnić co miesiąc, aby bank nie naliczył opłaty za konto (po zapewnieniu wpływu 1000 zł) i kartę (po wydaniu 300 zł). W innym wypadku opłaty wyniosą odpowiednio 10 zł i 7 zł.

Warto jedynie pamiętać, że osoby do 26 roku życia otrzymują możliwość korzystania z konta za darmo – bez spełniania dodatkowych warunków. Bank nie pobiera również prowizji za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie.

Ważne dokumenty

Regulamin promocji z premią 100 zł Regulamin promocji ze zwrotem Tabela opłat i prowizji

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *