Eurobank: 240 zł zwrotu za opłacanie abonamentu nc+

Ruszyła ciekawa promocja Eurobanku przeznaczona dla abonentów platformy cyfrowej nc+. W zamian za otwarcie konta bank proponuje nam nawet 240 zł zwrotu.

240 zł za założenie konta w Eurobanku i abonament nc+

Krótki okres karencji

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która nie posiadała jakiegokolwiek konta dla osób fizycznych w Eurobanku w okresie ostatnich 12 miesięcy. Oprócz tego wymagane jest posiadanie zawartej umowy z ITI Neovision o świadczenie usług telewizji cyfrowej nc+ oraz wypełnienie dedykowanego wniosku dostępnego na stronie banku. Na złożenie wniosku o konto Active lub Prestige mamy czas aż do 31.12.2017.

Co zrobić, aby zgarnąć tytułowe 240 zł? Wystarczy, że w ciągu miesiąca kalendarzowego wykonany co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta na łączną kwotę co najmniej… 50 zł. Oprócz tego wymagane jest opłacenie abonamentu za telewizję nc+ (bez znaczenia jaka to będzie kwota). Po spełnieniu powyższych warunków bank wypłaci nam 20 zł premii do końca kolejnego miesiąca. Łącznie do zdobycia mamy 12 premii przez 12 następujących miesięcy, co razem da obiecane 240 zł zwrotu.

Darmowe prowadzenie konta

Co ciekawe na tym promocja się nie kończy. Każdy klient, który skorzysta z oferty zyska dodatkowo zwolnienie z opłaty miesięcznej za prowadzenie konta w okresie 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy o konto. Dodatkowo bank zwróci nam opłatę miesięczną za posiadanie karty debetowej oraz zwróci prowizję za udzielenie limitu w koncie, jeśli taki potrzebujemy. Wszystko przez pierwsze 2 lata.

Program Rodzina i Przyjaciele

Ale to nie wszystko. Eurobank umożliwia również zyskiwanie dodatkowych 5% zwrotu od specyficznych transakcji – nie tych, które najczęściej wykonujemy (czyli w marketach, sklepach spożywczych czy stacjach paliw) ale tych, które statystycznie wykonujemy nieco rzadziej – czyli za wydatki na sport, rekreację, kino, teatr czy wyjazdy. Wszystko dzięki programowi „Rodzina i Przyjaciele”, o którym pisaliśmy dawno temu. Swoją drogą patrząć na inne banki warto przy okazji pochwalić Eurobank za to, że program funkcjonuje w niezmienionej formie.

Szczegóły promocji ze zwrotem za abonament nc+ w regulaminie.

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *