eurobank unowocześnia aplikację mobilną

eurobank wprowadził 3D Touch w aplikacji mobilnej dla iOS. Klienci korzystający z aplikacji na urządzeniach z systemem Android mogą natomiast zalogować dokazywać odciskiem palca w aplikacji.  

W ramach nowej wersji aplikacji mobilnej dla systemów iOS i Android klienci eurobanku mogą skorzystać z nowych funkcjonalności.

Użytkownicy iPhone 6s oraz nowszych wersji mogą skorzystać z szybkiego dostępu do najczęściej wykonywanych operacji dzięki dodaniu wsparcia dla 3D Touch. Oznacza to, że użytkownicy aplikacji iOS – już z poziomu ikony aplikacji – mogą uruchomić skróty do następujących funkcjonalności: przelewu dowolnego, historii konta i przelewów oczekujących. Ponadto bank dostosował widget do aktualnych wymogów systemu iOS.

Aplikacja na urządzenia mobilne z system Android została dostosowana do wymogów systemu w wersji 6 oraz 7. Dzięki temu klienci, którzy posiadają czytnik linii papilarnych w swoim telefonie, mogą aktywować logowanie się odciskiem palca ku zakładki „moje finanse”. Ponadto bank zoptymalizował również działanie płatności mobilnych, co pozwoli na szybsze dokonywanie płatności.

Dostęp ku aplikacji mobilnej eurobanku posiada ponad 140 tys. użytkowników. Około 75 tys. osób korzysta regularnie oraz loguje się minimum raz wewnątrz miesiącu.

Aplikacja mobilna eurobanku umożliwia szybki dostęp ku najważniejszych funkcji konta i posiada nowoczesne funkcjonalności jak widgety (na iOS i Android), a w przypadku Windows Phone aktywny kafelek wyświetlający stan konta oraz ostatnie operacje bez potrzeby logowania. Klienci, którzy aktywują aplikację mobilną mogą skorzystać ze specjalnej lokaty dla mobilnych. Lokata LOGujesz-LOKujesz jest dostępna przez 7 dni od daty aktywacji aplikacji na pierwszym urządzeniu mobilnym. Jej oprocentowanie to 3,5% w skali roku oraz jest stałe. Czas trwania to miesiąc. Minimalna kwota lokaty wynosi 200 zł, a maksymalna 10 tys. zł.

Podziel się:

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *