Inteligo: 100 zł za założenie konta w XIII edycji programu poleceń „Mam Inteligo”

Wystartowała kolejna edycja promocji Mam Inteligo. W zamian za polecenie konta osobistego nowemu klientowi zyskać możemy 50 zł, a nowy klient – 100 zł premii. położenie niezmiennie te same, czyli bardzo łatwe do spełnienia 😉

XIII edycja programu poleceń Inteligo

100 zł za wydanie 210 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji jako nowy klient należy być osobą, która ani posiadała konta Inteligo przez ostatnie 3 lata. Zgodnie z regulaminem jako nowego klienta rozumiemy:

osobę fizyczną, także tę prowadzącą działanie gospodarczą albo będącą wspólnikiem w spółce cywilnej, która w dniu złożenia wniosku o Nowe konto z podanym Kodem polecenia ani posiada żadnego z kont Inteligo ani nie jest rozpatrywany przy niej wniosek o otwarcie żadnego z tych kont Inteligo, segmentowy przed rozpoczęciem Edycji Programu, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu nie posiadała żadnego z tych kont

Aby zgarnąć tytułową premię konieczne jest złożenie wniosku z podaniem kodu polecenia. Należy go wpisać w wyznaczonym polu – inaczej z premii nici. Kod najlepiej uzyskać od znajomego (który zapisze się poprzednio do promocji). Jeśli nie macie nikogo takiego – piszcie ku nas przez formularz kontaktowy, pomożemy.
Oprócz tego przy wnioskowania wymagane jest wyrażenie zgody na przekazywanie przez PKO pula Polski materiałów marketingowych.

Kod promocji Mam Inteligo

Po podpisaniu umowy o konto (przez kuriera) konieczne będzie spełnienie dwóch prostych warunków promocji: wykonanie co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości min. 200 zł w sklepach i co najmniej jednej płatności przy użyciu aplikacji IKO na kwotę min. 10 zł. Co istotne: w obu przypadkach wyłączone są transakcje wewnątrz internecie.

Załóż konto Inteligo oraz zyskaj 100 zł premii

Na koniec warto dodać, że promocja podzielona jest na trzy etapy:

1 etap od 24.04 do 23.05.2017 2 etap od 24.05 do 22.06.2017 3 etap od 23.06 do 22.07.2017

Jakie to ma znaczenie? Po pierwsze – do ostatniego dnia całej promocji konieczne jest nie tylko złożenie wniosku o konto, ale również podpisanie umowy. Po drugie – od tego w jakim etapie bierzemy udział zależy, kiedy wypłacona zostanie nasza premia. Teoretycznie bank zrobi to do 75 dni od zakończenia danego etapu, ale w praktyce premie wypłacane są bardzo wcześniej.

Ile kosztuje konto Inteligo?

Konto osobiste Inteligo to jedność z najlepszych rachunków na rynku pod względem (braku) opłat. samotny rachunek jest bowiem darmowy, a zapłacić możemy jedynie za kartę (potrzebą jedynie do spełnienia warunku promocji) – 4 zł. by jednak pozbyć się opłaty wystarczy wydać 100 zł miesięcznie – czyli niedużo, jak na dzisiejsze standardy.

Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów, to darmowe są urządzenia PKO BP i BZWBK. Za inne zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę.

50 zł za polecenie konta

W przypadku osób polecających do zdobycia jest 50 zł zbyt każde skuteczne polecenie. Dodatkowo osoby, które polecą najwięcej kont, mogą zyskać 300 zł (za III miejsce), 600 zł (za II miejsce) albo 1000 zł (za I miejsce). Nagrody za polecanie konta są zwolnione z podatku dochodowego, ale w przypadku powstania obowiązku zapłaty podatku organizator dorzuci dodatkową nagrodę na jego pokrycie.

Ważne dokumenty

Regulamin XIII edycji programu poleceń „Mam Inteligo” Regulamin ramowy programu „Mam Inteligo” Tabela opłat oraz prowizji

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *