Inteligo: 150 zł do Intersport za założenie konta +100 zł w programie poleceń!

Pamiętacie promocję PKO BP, w której za założenie konta można było zgarnąć 100 zł w postaci bonów do sklepów Intersport? Mam dobrą wiadomość – bank postanowił odpalić promocję jeszcze raz, ale tym razem płaci za założenie konta internetowego Inteligo. Na dodatek nie 100 zł, ale o połowę więcej – aż 150 zł. A jeśli dodać do tego 100 zł w gotówce za skorzystanie z programu poleceń, to razem wychodzi aż 250 zł premii! 🙂

Premia 150 zł do Intersport za konto Inteligo

150 zł za jedną transakcję kartą

Aby skorzystać z promocji „Intersport za 0” należy być osobą fizyczną, która nie posiadała konta Inteligo od 1.12.2016 do 24.05.2017 lub innego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP. To bardzo dobra wiadomość – krótki okres karencji sprawia, że z promocji może skorzystać całkiem sporo osób.

Co należy zrobić, aby zgarnąć bony do sklepów Intersport? Od 25 maja do 30 czerwca konieczne jest złożenie wniosku o konto za pośrednictwem strony internetowej inteligo.pl wraz z dowolną kartą debetową MasterCard (nie Visa!). W trakcie wnioskowania konieczne jest wyrażenie zgód na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji na odległość. Zgoda musi zostać utrzymana do dnia otrzymania nagrody.

Oprócz tego konieczne jest oczywiście podpisanie umowy konta (kurierem) oraz wykonanie przynajmniej jednej operacji bezgotówkowej kartą do dnia 14 lipca 2017. Mówiąc po naszemu wystarczy iść do piekarni, kupić np. bułki i zapłacić kartą. Warunek będzie spełniony 🙂

Istotne jest również, aby w terminie od 25 maja do 14 lipca zgłosić swój udział na dedykowanej stronie promocji. Najlepiej zrobić to w miarę szybko, bo liczba nagród jest ograniczona i wynosi 2900 sztuk (każda nagroda to 3 x 50 zł w bonach Intersport). Gdyby bony się skończyły, to bank o tym poinformuje na stronie promocji (choć nie spodziewałbym się ich wyczerpania szybciej, niż za min. 2-3 tygodnie).

Bony do Intersport o łącznej wartości 150 zł zostaną wysłane najpóźniej 31 lipca 2017 poprzez pocztę w bankowości internetowej Inteligo. Aby zgarnąć nagrodę konieczne jest ciągłe posiadanie wyrażonych zgód marketingowych oraz karty debetowej. Dopiero później można ją zamknąć.

Vouchery będą ważne przez okres do 31 grudnia 2017. Będziemy je mogli wykorzystać nawet podczas jednych zakupów w sklepach stacjonarnych lub pojedynczo – w sklepie internetowym.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Jak zyskać dodatkowe 100 zł?

Poprzednia promocja PKO BP z bonami cieszyła się relatywnie sporym zainteresowaniem, bo oprócz samych nagród możliwe było również zgarnięcie 100 zł za założenie konta nie tak „po prostu”, ale w programie poleceń banku. Wygląda na to, że identyczny patent możemy zastosować w przypadku konta Inteligo. Dlaczego? Wnioski z kodem polecenia składa się na nieco innej, ale ciągle stronie w domenie inteligo.pl, dlatego jak najbardziej pasują pod definicję z regulaminu. Jeśli więc chcemy zyskać premię z poleceń, to wniosek musimy złożyć z tego linku.

Aby zyskać dodatkowe 100 zł konieczne jest podanie kodu polecającego (jeśli nie macie od kogo wziąć piszcie przez formularz kontaktowy – podeślemy swój).
Kod polecający Inteligo

Przypominam jednak, że tu okres karencji jest znacznie dłuższy i wynosi 3 lata od daty rozpoczęcia programu Mam Inteligo, czyli od 25 kwietnia 2017. Jeśli łapiemy się i na ten warunek, to aby zgarnąć dodatkowe 100 zł będziemy musieli wykonać transakcje kartą w sklepach naziemnych (internet odpada) na kwotę min. 200 zł oraz co najmniej jedną operację IKO (czyli pekaowski BLIK) na kwotę min. 10 zł. Mamy na to 30 dni od podpisania umowy o kartę.

Ile kosztuje konto Inteligo?

Na koniec warto dodać, że oprócz aż 250 zł na start zyskujemy całkiem fajny rachunek – przynajmniej pod względem (braku) opłat. Konto Inteligo jest bowiem bezwarunkowo darmowe, niezależnie od tego czy dokonywane są na nim jakieś transakcje, czy nie. Zapłacić możemy jedynie za kartę, ale po wydaniu 100 zł miesięcznie bank nie pobierze opłaty. Mało który bank ma tak proste warunki.

Co z bankomatami? Darmowe są oczywiście bankomaty własne PKO BP oraz Banku Zachodniego WBK. Pozostałe będą nas kosztować 5 zł od wypłaty. Oczywiście kartę możemy zamknąć po spełnieniu warunków promocji.

Ważne dokumenty

Regulamin promocji „Sport za zero” Tabela opłat i prowizji Regulamin XIII edycji programu poleceń „Mam Inteligo” Regulamin ramowy programu „Mam Inteligo”

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *