Karta wielowalutowa ING na wakacje

Przed wakacjami ING Bank Śląski wprowadza wielowalutową kartę płatniczą, którą można płacić w euro, funtach brytyjskich dolarach i złotych. Dzięki temu klienci mogą uniknąć kosztów przewalutowania płatności za granicą, a także w internecie.

– Chcemy dostarczać klientom rozwiązania oraz produkty odpowiadające ich aktualnym potrzebom – wygoda oraz szybkość działania to jedne z najważniejszych aspektów naszego dzisiejszego trybu życia. Wielowalutowa karta jest takim produktem – wewnątrz połączeniu z aplikacją Moje ING daje swobodę zarządzania pieniędzmi wewnątrz sposób elastyczny, z każdego miejsca na świecie, również dzięki urządzeniom mobilnym – powiedziała Barbara Borgieł-Cury, Dyrektor odpowiedzialna za Bankowość Codzienną w ING Banku Śląskim.

Karta wielowalutowa pozwala na płacenie wewnątrz złotych, euro, funtach albo dolarach. Pieniądze zostają automatycznie pobrane wewnątrz odpowiedniej walucie, w której przeprowadzana jest transakcja. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć opłaty za przewalutowanie płatności kartą za granicą. Aby wykorzystać z nowego rozwiązania nie trzeba zamawiać nowej karty. Funkcja „wielowalutowości” jest dodawana do podstawowej karty płatniczej w ING – wystarczy podłączyć, w systemie bankowości internetowej Moje ING, konto w EUR, USD albo GBP do karty. Klient może je podpiąć albo odłączyć w każdej chwili, nawet za granicą.

Jednocześnie w kantorze wymiany walut uruchomionym w systemie Moje ING wolno wymienić złote na euro, dolary albo funty, zasilając w ten sposób konto walutowe w ING. Wszystkie operacje, czyli otwarcie konta walutowego, wymianę walut oraz podłączenie kont walutowych można przeprowadzić na komputerze albo telefonie.

Dodatkowo, bank przygotował ofertę promocyjną trwającą od 5 czerwca do 30 września. Za jednorazową opłatę w wysokości 15 zł klienci mogą przez 30 dni wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów za granicą bez dodatkowych prowizji. To rozwiązanie sprawdzi się dla osób, które płacą za granicą wewnątrz miejscach, gdzie nie można korzystać z karty albo w których obowiązuje waluta inna niż USD, GBP oraz EUR.

Wprowadzeniu nowej oferty towarzyszy kampania w mediach. Prosta oraz przyjazna funkcja – karta wielowalutowa – to kolejna, po Trenerze Finansowym, korzyść podpisana hasłem kampanii „To jest życie. To ułatwiamy”. wewnątrz nowym spocie produkt ING szybko rozstrzyga dylemat bohatera spotu: opłacać na zagranicznych wakacjach tradycyjną kartą oraz ponosić związane z tym koszty czy raczej borykać się z niedogodnościami gotówki, ale ustrzec się prowizji. Bohater historii decyduje się na rozwiązanie „idealne”: jedną kartę dla wielu walut, którą może płacić za granica bez prowizji.

Podziel się:

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *