Karuzela Vat – jak nie dostać zawrotu głowy – Zapraszamy na Szkolenie!

Zapraszamy na szkolenie dla przedsiębiorców oraz managerów pt. “Jak nie dostać zawrotu głowy (Karuzela VAT), które odbędzie się w Warszawie 20 Września 2016 roku. Z ABC Podatki otrzymacie 10% zniżki na bilet na to wydarzenie.

 

 

Wydarzenie: ABC PRZEDSIĘBIORCY (MANAGERA): JAK NIE DOSTAĆ ZAWROTU GŁOWY (KARUZELA VAT)

Gdzie oraz kiedy? Warszawa, 20września 2016r.

Dzięki poniższemu formularzowi zgłoszeniowemu, możecie Państwo skorzystać z 10% RABATU na udział w wydarzeniu: http://cpi.com.pl/imprezy/2016/kv/formularz_pr10.php

Szkolenie przeznaczone jest dla przedsiębiorców zainteresowanych tematyką związaną z podatkiem od towarów oraz usług w zakresie zapobiegania oraz unikania nieprawidłowości wewnątrz obrocie krajowym oraz międzynarodowym.
Celem szkolenia jest zaznajomienie przedsiębiorców z podstawową wiedzą na temat karuzeli podatkowych, zagrożeniami zarówno dla pojedynczego uczestnika transakcji, jak też rynku albo branży i bezpieczeństwa finansowego państwa, zapoznanie z możliwościami zapobiegania sytuacjom sprzyjającym powstaniu podejrzenia o świadomy udział w transakcjach karuzelowych i możliwościami obrony wewnątrz przypadku nieświadomego uczestnictwa w karuzeli.

Po ukończeniu szkolenia uczestnik wie na czym polegają nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem na rynku tzw. karuzeli VAT, poza tym:

– zna symptomy wskazujące na możliwość zaistnienia tego rodzaju nieprawidłowości, – zna zagrożenia wynikające ze świadomego oraz nieświadomego uczestnictwa w łańcuchu karuzelowym i zakres odpowiedzialności z tym związanej,

– wie jaki jest tok „myślenia” oraz postępowania organów w przypadku zwalczania przestępczości karuzelowej,

– wie jaka jest linia orzecznictwa krajowego oraz międzynarodowego w sprawach karuzelowych oraz jak ją wykorzystać w przypadku ewentualnych podejrzeń o udział w procederze,

– rozumie co oznacza postępowanie należytej staranności w kontaktach handlowych,

– wie w jaki sposób osłaniać się przed „wciągnięciem” w karuzelę,

– wie na co zwrócić uwagę oraz z jakich możliwości skorzystać w przypadku podejrzeń organów skarbowych o jego świadome uczestnictwo w transakcjach karuzelowych.

Więcej informacji:

Szczegółowy PROGRAM wydarzenia znajduje się na stronie: http://cpi.com.pl/imprezy/2016/kv/index.php

Organizator: Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.; tel. (22) 870 69 10, 870 69 78;

email: pr@konferencja.com.pl

logo5

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *