Kredyt gotówkowy – jakie dokumenty potrzebujesz?

Data publikacji: 13 marzec 2017 roku

Ubiegając się o pożyczka gotówkowy musisz przygotować się do spełnienia warunków jakie stawiane są Klientom oraz poznać dokładnie formalności jakie czekają na potencjalnych kredytobiorców. Warto wcześniej wiedzieć jeśli dokładnie będzie przebiegać proces ubiegania się o dodatkowe pieniądz, dzięki temu unikniesz stresu, a także bardzo ułatwisz wypełnienie formalności co zaowocuje szybszą wypłatą gotówki w przypadku pozytywnej decyzji kredytowej. Poświęć kilka minut na przeczytanie naszych porad oraz ciesz się komfortem podczas składnia wniosku i całej procedury podpisania umowy kredytowej. Przekonasz się, że wiedza, którą oferujemy prawdopodobnie okazać się bardzo przydatna, także pod względem zwiększenia szans na uzyskanie zgody kredytowej.

Dowód osobisty – do wypełnienia wniosku oraz podpisania umowy

Aby wybrać odpowiednią ofertę kredytową musisz poznać szczegóły przynajmniej kilku najkorzystniejszych ofert. W tym celu warto zapoznać się z polecanymi usługami, a także wypełnić wniosek dostępny m.in. na naszej stronie. To darmowy formularz, który nie zobowiązuje Cię do podjęcia pożyczki ale umożliwia szybki styczność z pracownikiem banku oraz otrzymaniem oferty dopasowanej ku Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości.

Aby prawidłowo uzupełnić formularz przyda Ci się dowód osobisty, który oczywiście będzie także konieczny do okazania przed podpisaniem umowy. We wniosku musisz wypełnić pola, które pozwolą pracownikowi banku sprawdzić Twoją tożsamość więc też poza imieniem oraz nazwiskiem konieczne jest wniosek numeru PESEL. Wpisując numer telefonu zapewniasz sobie szybkościowy kontakt z bankiem, a określając kwotę pożądanego kredytu pracownik banku już podczas pierwszej rozmowy zaproponuje ofertę na jakiej faktycznie Ci zależy.

Zaświadczenie o zarobkach

Ubiegając dokazywać o kredyt musisz spodziewać się, że bank zechce sprawdzić Twoją zdolność kredytową. W tym celu potrzebne będą dokumenty potwierdzające zatrudnienie i wysokość stałego dochodu. To formalności, które mają największy wpływ na przyznanie pozytywnej decyzji o kredycie dlatego warto jeszcze przed złożeniem wniosku postarać się o uzyskanie dokumentów, które będzie trzeba dostarczyć podczas całego procesu poprzedzającego podpisanie umowy.

Klienci, którzy starają dokazywać o kredyt w banku w którym posiadają kalkulacja osobisty mogą bardzo często skorzystać z ułatwionych formalności. Oznacza to, że bank mając możliwość sprawdzenia wpływów oraz wydatków na rachunku honoruje osobiste oświadczenie Klienta o dochodach. Ryzyko banku jest w takim wypadku znacznie niższe oraz kredytobiorca może oczekiwać znacznie szybszego wypłacenia potrzebnych pieniędzy, a nawet promocyjnego oprocentowania.

Stała albo tymczasowa karta pobytu

Cudzoziemcy ubiegający się o kredyt wewnątrz Polsce mogą liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku poniżej warunkiem, że mogą przedstawić tymczasową albo stałą kartę pobytu w kraju. Dodatkowo bank przychylniej zareaguje na pracę oraz zarobki otrzymywane na terenie Polski. Usługobiorcy otrzymujący wynagrodzenie poza terenem Polski mogą spotkać dokazywać z odmową albo żądaniem dodatkowego zabezpieczenia kredytu. Minusem zaciągania takiego zadłużenia może być jednak wyższa narzut jaką naliczy bank przygotowując ofertę dla Klienta.

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *