Kredyt gotówkowy – na wiosenne i świąteczne wydatki

Data publikacji: 11 kwiecień 2017 roku

Wiosną wydajemy więcej pieniędzy oraz częściej sięgamy po produkty oferowane w instytucjach finansowych. Podczas Świąt Wielkanocnych wydajemy nawet dwa baty więcej niż podczas standardowego weekendu. Oznacza to, iż musimy brać to pod uwagę planując budżet na cały miesiąc. Święta z rodziną to najlepszy czas na spędzenie wspólnie czasu oraz cieszenie się z odpoczynku od codzienności. Aby przygotować się do tego okresu kupujemy więcej, a często w naszym koszyku w sklepie znajdują się także kosztowniejsze artykuły. Dłuższy dzień oraz korzystniejsza pogoda zachęcają również do odnowienia domu czy wykonania zaległych prac w ogrodzie. aczkolwiek wszystko to wymaga odpowiedniego nakładu gotówki. Jak doradzić sobie z wszystkimi planami gdy na koncie albo w portfelu wcale nie mamy tylu pieniędzy ile potrzebujemy? Jeżeli nie chcesz pożyczać gotówki od znajomych czy rodziny, możesz zdobyć kredyt na dowolny przeznaczenie w banku.

Czym wyróżnia dokazywać kredyt na dowolny cel?

Kredyt gotówkowy jest wyjątkowo korzystnym rozwiązaniem jeżeli szukasz oferty, która zapewni Ci elastyczne warunki oraz szybką decyzję o przyznaniu pożyczki. Wciąż możesz cieszyć się wysoce niskim oprocentowaniem, zarówno dzięki konkurencyjności ofert, ale przede wszystkim dzięki niskiej stopie NBP, która w tym roku może pozostać rekordowo niska.

Kredyt w banku ma jednak wiele zalet, ach których warto wiedzieć zanim podejmiesz decyzję o wyborze zadłużenia. Oferta banków jest bogatsza od tej jaką możemy otrzymać w parabanku, największym atutem jest albowiem dostosowanie pożyczki do Twoich indywidualnych potrzeb.

Kredyt na dowolny cel możesz przeznaczyć zarówno na opłatę bieżących rachunków jak oraz egzotyczną wyprawę wakacyjną. Wartość kredytu zależy od Twojej zdolności kredytowej, a dodatkowo możesz bardzo swobodnie zaplanować spłatę pożyczki, obniżając miesięczne wydatki.

W jakim banku starać się o zobowiązanie?

Najlepszym kredytem, który obecnie polecamy wszystkim zainteresowanym, jest Pożyczka 5% z gwarancją, dostępna w Alior Banku. Już od kilku miesięcy ten produkt zajmuje wysokie miejsce w rankingu wszystkich zobowiązań, dlatego też godzi się poznać ofertę lepiej oraz zdecydować czy odpowiada ona Twoim potrzebom.

Oprocentowanie nominalne tej pożyczki wynosi 5,00%, Klient nie musi obawiać dokazywać prowizji ponieważ Alior Bank jej nie pobiera. godzi się jednak przed podpisaniem umowy ustalić wysokość opłaty przygotowawczej, która może zostać obniżona jeżeli np. Klient posiada aktywne konto w banku.

Starając się o Pożyczkę 5% z gwarancją możesz domniemywać maksymalnie aż o 200 000,00 złotych, to więc świetna opcja jeżeli potrzebujesz większego zastrzyku gotówki, tymczasem Twoja sytuacja finansowa pozwala na bezproblemową spłatę takiej kwoty. Maksymalny okres kredytowania to 120 miesięcy, co nawet przy kredycie o wysokiej kwocie pozwala na maksymalne obniżenie miesięcznych kosztów.

Starając się o kredyt do 4 000,00 złotych pula nie wymaga zaświadczenia o dochodach. Aby dowiedzieć dokazywać więcej koniecznie wypełnij darmowy wniosek dostępny na naszej stronie oraz skontaktuj się z konsultantem banku.

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *