Lokata Bezkonkurencyjna: do 2,5% bez ograniczeń w Idea Banku

W Idea Banku pojawiła się nowa wariant Lokaty Bezkonkurencyjnej. Możemy na niej zyskać do 2,5% w skali roku bez spełniania żadnych dodatkowych warunków jak zakładanie konta osobistego czy ograniczenie w ilości lokat. To dobra oferta dla tych, którzy szukają wysokiego oprocentowania bez haczyków.

Lokata Bezkonkurencyjna dostępna jest w trzech opcja: 2,5% na 1 miesiąc, 2,4% na 2 miesiące oraz 2,25% na 3 miesiące. Lokata ograniczona jest do kwoty 1 mln zł, ale depozytów możemy organizować dowolną ilość – można więc podzielić środki według uznania.

Tradycyjnie niewiadomy jest czas wycofania lokaty – Idea Bank wycofa ją wtedy, jak nazbiera dostatecznie dużo środków. Warto tu dodać, że wniosek ach lokatę ważny jest 2 dni, więc wniosek możemy zaklepać sobie już teraz, a pieniądze z innego banku możemy przelać „na spokojnie”.

A jeśli złożyć wniosek o lokatę? Standardowo przez bankowość internetową Idea Banku. Aby uzyskać dostęp do bankowości konieczne jest zawnioskowanie o dowolny produkt banku (nawet o samą Lokatę Bezkonkurencyjną). Przypominam jednak, że będąc nowym klientem koncepcja Banku warto złożyć wniosek o jedną z Lokat Happy (dla nowych klientów), ponieważ oferują one najlepsze warunki – nawet 4% w wersji 2-miesięcznej dla kwoty do 10 000 zł. Dopiero nadwyżkę lokujemy na Lokacie Bezkonkurencyjnej. Do wyboru mamy:
(function(d, s, id) {var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];if (d.getElementById(id)) return;js = d.createElement(s); js.id = id;js.src = „http://depozaur.pl/js/widgets/sdk.js?v=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‚script’, ‚dpsr-jssdk’));

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *