Lokata HAPPY – 5% w skali roku, 3 miesiące, bez konta i zobowiązań! HIT

Świat oszalał na punkcie pewnej piosenki. Wyzwala ona pokłady pozytywnej energii, a ludzie udowadniają, że potrafią być szczęśliwi? Już wiecie, o której piosence mowa?  Oczywiście chodzi o utwór „Happy” Pharrella Williamsa. Jest mi bezmiernie miło poinformować, że FinansoweIQ.pl jest także HAPPY! 🙂 Dlaczego?

Kilkoro z Was napisało mi maila w sprawie aktualnego zestawienia lokat bankowych, które mógłbym napisać na swoim blogu. Zacznę więc od promocji IdeaBanku oraz opisu najnowszego produktu – lokata HAPPY! tymczasem nad zestawieniem zastanowię się zbyt jakiś czas 🙂 gdy będzie więcej wpisów. Na razie skupmy się na okazji bankowej – lokacie HAPPY, która jest niezawodnie aktualnym numerem jeden wśród lokat bankowych!

Dziś znalazłem dla Was 3-miesięczną propozycję od koncepcja Banku – Lokata HAPPY! Oprocentowanie jest niesamowite jak na obecne warunki – 5% w skali roku. Oczywiście lokata jest objęta Bankowym Funduszem Gwarancyjnym, a co najważniejsze nie wymaga otwarcia konta wewnątrz banku!

Poniżej zrzut ekranu ze strony IdeaBanku o korzyściach płynących z lokata HAPPY:

Bez nazwy-1

 

uwaga od dnia 1 sierpień zmianie uległo oprocentowanie – obecnie jest to 4,75% wewnątrz skali roku

Podsumowując warunki tej oferty:

Oprocentowanie wynosi 5% w skali roku Lokata HAPPY zawierana jest na okres 3 miesięcy Pełna elastyczność – możliwość otwarcia lokaty Online bez wychodzenia z domu Lokata dostępna jest od małej kwoty wejścia – od 1000 zł do 10 000 zł. Zerwanie lokaty przed upływem 3 miesięcy skutkuje utratą wszystkich odsetek
Klient może założyć tylko jedną lokatę Oferta jest skierowana jedynie do nowych klientów IdeaBanku. gotówka należy wpłacić w terminie 2 tygodni od momentu złożenia wniosku

Lokata HAPPY ma także swoje złe strony – po pierwsze ograniczenie kwoty maksymalnej tylko do 10 000 zł. Drugie – należy pamiętać, żeby odmienić domyślne ustawienia odnawialności lokaty wewnątrz systemie transakcyjnym Idea Banku (już po zalogowaniu oraz utworzeniu lokaty) – ponieważ jest ona typowo przedłużana na gorszych warunkach aniżeli początkowe.

astra1

Dlaczego myślę, że lokata bankowa to wyrób finansowy dla każdego? Ponieważ jeśli pokazują statystyki, większość oszczędności Polaków trafia na lokaty oraz depozyty bankowe. Lokata HAPPY jest niewątpliwie jedną z najlepszych ofert na rynku. Dlatego też, jeżeli macie laba środki oraz nie jesteście ponadto klientami Idea Banku to godzi się się nią zainteresować.

Lokatę HAPPY założymy bardzo szybko wypełniając propozycja online bądź podczas wizyty w oddziale Idea Bank.

5807dd94386296506c

uwaga od dnia 1 sierpień zmianie uległo oprocentowanie – obecnie jest to 5% w skali roku

Założenie w trzech krokach:

Wypełniamy wniosek online Na maila otrzymamy numer rachunku do wpłaty środków na lokatę Na w/w nr konta dokonujemy wpłaty środków. Lokata zostaje aktywowana zaraz po wpływie środków.

DLA JASNOŚCI..

Założenie każdej lokaty z wykorzystaniem linków w tym wpisie, skutkuje otrzymaniem przeze mnie od banku prowizji za polecenie oferty. Was to nic nie kosztuje, a mi pomoże w rozwijaniu bloga oraz projektu jakim jest FinansoweIQ.pl :)Proszę pamiętajcie, że polecam tylko te produkty, z których sam korzystam albo uważam za godne polecenia i wszystkie te, w które wierzę oraz uważam, że są dobre dla moich czytelników

Jeżeli jednak interesuje Cie oferta, lecz masz obiekcję przed zakładaniem lokat przez Internet to nie skreślaj tego rozwiązania a wybierz dokazywać do najbliższego oddziału IdeaBanku.

Z góry dziękuję wszystkim tym, którzy jednak założą lokatę za pośrednictwem FinansoweIQ.pl

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *