Lokata Skarbonka: do 2,5% bez ograniczeń kwotowych w Idea Banku

W Idea Banku znów pojawiła się lokata z całkiem niezłym oprocentowaniem. Tym razem na Lokacie Skarbonka Plus możemy zgarnąć do 2,5%, a na Lokacie Skarbonka – do 2,3%.

2.5% na lokacie skarbonka plus
Pierwsza z Lokat, czyli Lokata Skarbonka Plus, pozwala na ulokowanie od 500 zł do 1 000 000 zł na okres 3, 4 i 5 miesięcy. Zależnie od czasu lokowania środków zgarniemy od 2,3% do 2,5% w skali roku. Nie jest to jednak oferta całkowicie bez pozbawiona wymagań – bank pozwala na skorzystanie z niej tylko, jeśli posiadamy konto osobiste w Idea Banku – na szczęście jest ono bezwarunkowo darmowe i możemy je założyć przez internet.

Co, jeśli konta nie chcemy zakładać? Możemy wtedy skorzystać z Lokaty Skarbonka, która daje 2,2% w wersji 3-miesięcznej, 2,25% w wersji 4-miesięcznej i 2,3% w wersji 5-miesięcznej. Tradycyjnie przypominam, że jeśli korzystamy pierwszy raz z oferty Idea Banku, to warto założyć lokatę startową z podwyższonym oprocentowaniem (od 2,5% do nawet 4%), a dopiero później składać wniosek o Lokatę Skarbonka. Jako lokatę startową mam na myśli Lokatę Happy:
(function(d, s, id) {var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];if (d.getElementById(id)) return;js = d.createElement(s); js.id = id;js.src = „http://depozaur.pl/js/widgets/sdk.js?v=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‚script’, ‚dpsr-jssdk’));

Na koniec zwrócę uwagę na jeszcze jedną kwestię: wniosków o Lokatę Skarbonka oraz Skarbonka Plus można składać dowolną ilość, ale wniosek ważny jest… tylko w dniu jego złożenia! Bank zastrzega również, że oferta może zostać wycofana nawet jutro. Jeśli więc chcemy z niej skorzystać, to nie mamy zbyt wiele czasu…

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *