Maj 2017 – najtańszy kredyt miesiąca

Data publikacji: 08 maj 2017 roku

Kosztowna naprawa samochodu, korzystna oferta wakacyjna, a może czekają Cię wydatki związane z uroczystością Komunijną albo wesele? Wszystko to prawdopodobnie przewyższać Twój miesięczny budżet, a przecież nie stale dysponujemy oszczędnościami. Co zatem zrobić w sytuacji kiedy pieniądze są Ci potrzebne, a nie możesz obliczać na pomoc najbliższych? Najłatwiejszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po pożyczkę albo kredyt na dowolny cel. Zanim aczkolwiek podpiszesz umowę oraz otrzymasz potrzebne Ci pieniądze, dowiedź się co zrobić by uniknąć zbyt wysokich opłat oraz cieszyć się najlepszymi warunkami. Pomożemy Ci namówić się, które oferty są warte tego by konsekrować im swój czas oraz wysłać wniosek kredytowy. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu oraz skorzystać z rzetelnych porad, które oferujemy na naszej stronie, zarówno aktualizując klasyfikacja kredytów gotówkowych jak oraz publikując artykuły.

Gotówka w jeden dzień na Twoim koncie

Kredyt gotówkowy pod względem wypłaty środków jest coraz bardziej zbliżony do pożyczek udzielanych przez parabanki. W wielu przypadkach możesz liczyć na dostęp do gotówki nawet tego samego dnia wewnątrz którym złożysz wniosek o zobowiązanie. Dzięki temu, jeśli rzeczywiście potrzebujesz bardzo szybkiego dostępu do gotówki, możesz zdecydować się na tańszy kredyt dostępny w banku oraz nie martwić się dodatkowymi opłatami naliczanymi wskutek firmy pożyczkowe. Otrzymasz także szansę na zdobycie kredytu o wyższej kwocie, a okres spłaty będzie dostosowany do Twoich możliwości oraz pozwoli na zminimalizowanie miesięcznych kosztów oraz elastyczny wybór okresu kredytowania nawet na kilka lat.

Praktycznie wszystkie banki oferują teraz minimum formalności, co oczywiście zwiększa atrakcyjność usług oraz powoduje większe zainteresowanie tego typu umowami.

Pamiętaj, że nie musisz opłacać więcej oczekując na szybką wypłatę kredytu gotówkowego. Banki niezależnie od oprocentowania oraz opłat dodatkowych gwarantują szybszą weryfikację wniosku Klienta oraz wydanie decyzji o kredycie.

Alior Bank – lider rankingu

Porównując oferty w rankingu kredytów na dowolny cel z pewnością zauważysz, że jedna z ofert ma zdecydowaną przewagę nad innymi. Jest to Pożyczka 5% z gwarancją, która dostępna jest w Alior Banku. Bardzo niskie oprocentowanie nominalne kredytu, czyli zaledwie 5%, a także brak prowizji zapewniają bardzo dobre warunki finansowe oraz niewielkie opłaty jakie poniesie usługobiorca. Co może dodatkowo przekonać do hobby tym zadłużeniem? Z pewnością ogromnymi atutami są wydłużony okres spłaty, sięgający nawet 120 miesięcy i wysoka maksymalna kwota zobowiązania. Klient posiadający odpowiednio wysoką uzdolnienie kredytową może liczyć nawet na 200 000,00 złotych w ramach kredytu gotówkowego. Te warunki przyczyniają dokazywać do zwiększenia elastyczności kredytu oraz ułatwienia w jego spłacie.

Alior Bank nie oczekuje zaświadczenia o zarobkach w przypadku kredytu do 4 000,00 złotych. Jest to zatem świetna okazja aby jeszcze szybciej zdobyć potrzebne pieniądze np. w kryzysowej sytuacji. Bez zaświadczenia o zarobkach decyzję o kredycie otrzymasz praktycznie od ręki, a umowę podpiszesz choćby w ciągu kilku godzin od złożenia wniosku.

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *