Mega kumulacja w Money Manii! 200 zł na start + 360 zł w formie zwrotów za założenie Konta 360°

Rusza prawdziwa kumulacja promocji! Od dzisiaj, dzięki promocji Money Mania, za założenie świetnego Konta 360° możemy zyskać 360 zł w formie zwrotów, 100 zł w postaci premii na start oraz 100 zł w bonie na wakacje.pl. Oprócz tego 4 osoby mogą wygrać po 1500 zł w dodatkowym konkursie, a na wszystkich czeka lokata i konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5%. Kto jeszcze nie ma tego rachunku – pora założyć 🙂

100 zł premii, 100 zł w bonie wakacje.pl i do 360 zł za założenie Konta 360 Banku Millennium
Tradycyjnie z promocji mogą skorzystać tylko te osoby, które są nowymi klientami Banku Millennium. W tym wypadku wykluczone są następujące osoby:

klienci Banku, którzy mają zawartą umowę z Bankiem, dotyczącą świadczonych przez Bank usług i którzy są lub byli uprawnieni do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w Banku po 01.04.2015 r.

Mówiąc prościej: jeśli mieliśmy dostęp do jakiegokolwiek rachunku w Millennium od kwietnia 2015, to niestety z Money Manii odpadamy.

Jeśli natomiast spełniamy warunek nowego klienta, to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o konto. Istotne, aby podczas zakładania rachunku wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku, podmiotów powiązanych oraz na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi (Money) w zakresie przeprowadzenia promocji. Czas na złożenie wniosku mamy do 28.05.2017, natomiast umowa musi zostać podpisana najpóźniej do końca maja. Warto tu dodać, że do wyboru mamy sfinalizowanie operacji przez kuriera lub w placówce banku.

200 zł za wykonanie dwóch przelewów i operacji kartą

Co dalej? 100 zł premii oraz 100 zł w formie bonu wakacyjnego otrzymamy jeśli w czerwcu i lipcu zasilimy nasze konto kwotą co najmniej 1000 zł (np. ze swojego konta w innym banku) oraz wykonamy przynajmniej jedną płatność bezgotówkową (BLIKiem lub kartą, również w internecie) w każdym z miesięcy. Dodatkowo do 31.07.2017 będziemy musieli podać numer swojego rachunku w swoim profilu utworzonym na stronie promocji, a sam przelew trafi do nas do 16.08.2017, o ile ciągle będziemy mieć otwarte konto. Dodatkowo organizator powiadomi nas o przyznaniu premii już kilka dni wcześniej – 10.08.

1500 zł dla szczęśliwców

Oprócz nagród gwarantowanych w promocji do zgarnięcia są 4 nagrody o wartości 1500 zł każda w formie bonów na wakacje.pl. Aby je zdobyć konieczne będzie pobranie aplikacji mobilnej banku, dokonanie 5 transakcji BLIKiem zarówno w czerwcu, jak i w lipcu oraz… trochę szczęścia. Organizator nagrodzi bowiem te osoby, które spełnią warunki i aktywują aplikację mobilną jako 90-ta, 180-ta, 270-ta oraz 360-ta.

Przejdź na stronę promocji i zgarnij do 560 zł

Nagrody gwarantowane są zwolnione z podatku, natomiast od nagród o wartości 1500 zł podatek opłaci organizator – my nic nie będziemy musieli wykazywać w zeznaniu rocznym.

Do 360 zł w formie zwrotów

Oprócz nagród w wysokości 200 zł na uczestników promocji czeka nagroda w wysokości maksymalnie 360 zł w formie zwrotów. Chodzi tu o promocję „Zyskaj 360 zł”, którą prześwietlałem pod koniec lutego. Jej zasady można dość łatwo podsumować w jednym zdaniu: bank zapłaci nam 2% zwrotu od transakcji kartą (max. 30 zł miesięcznie) oraz 5% od płatności BLIKiem (max. 30 zł miesięcznie) przez kolejne 6 pełnych miesięcy. Oznacza to, że zakładając konto np. w kwietniu zgarnąć możemy nawet 60 zł za transakcje od maja do października.

Co istotne: zwrot należy się tylko wtedy, kiedy spełnimy ten sam warunek, który gwarantuje nam nagrody na start, czyli comiesięczny wpływ 1000 zł oraz 1 transakcja bezgotówkowa. Z resztą ten warunek towarzyszył nam będzie przez dłuższy czas, bo dzięki niemu prowadzenie konta jest całkowicie darmowe.

Co musisz wiedzieć o Koncie 360

Konto 360° może nas kosztować aż 8 zł miesięcznie, a korzystanie z karty debetowej – 7 zł. Opłat tych bardzo łatwo się pozbyć zapewniając wpływ 1000 zł oraz wykonując jedną operację kartą. Co istotne – jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to zakładając Konto 360° Student wymagane będzie od nas jedynie wykonywanie transakcji bezgotówkowej (bez wpływu środków).

Po spełnieniu powyższych wymagań zyskujemy również darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów (inaczej 5 zł).

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Po uruchomieniu konta warto zrezygnować z ubezpieczenia karty, które będzie płatne. Warto również zamknąć „Pakiet Bardzo Pomocny”, czyli ubezpieczenia od awarii sprzętów domowych – choć akurat ten pakiet przez rok jest darmowy, więc możemy to zrobić dopiero za kilka miesięcy.

Na koniec jeszcze jeden plus posiadania konta w Banku Millennium – wysokie oprocentowanie oszczędności. W chwili obecnej posiadacz konta może skorzystać z lokaty mobilnej (do 10 000 zł), która standardowo oferuje 2,25%, ale oprocentowanie można podnieść o 0,25 pp. dzięki rozszerzonej rzeczywistości. Po zakończeniu lokaty można ją znów odnowić na kolejny okres na promocyjnych warunkach (obowiązujących w danym momencie).

2,5% na nowym koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Oprócz powyższej lokaty Bank Millennium oferuje również świetne konto oszczędnościowe Profit, które dzięki promocji dla nowych środków pozwala na zysk 2,5% dla kwoty do 100 000 zł. Aktualna oferta obowiązuje do 22.04.2017, więc warto w tym dniu mieć niskie saldo w banku, ponieważ (prawdopodobnie) kolejna promocja będzie premiowała nowe środki względem tej daty.

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *