Młodzi zyskują z eKontem m

Klienci w wieku 18-24, zakładając rachunek dla młodych w mBanku, mogą zyskać 100 zł premii. A jeśli wezmą udział w konkursie oraz zaprojektują własną kartę płatniczą, mają szansę na dodatkowe 500 zł oraz udział w filmie popularnego YouTubera.

100 zł bonusu trafi do nowych właścicieli eKonta m, jeśli w ciągu pierwszych dwóch miesięcy spełnią dwa owszem warunki. Wystarczy, że co miesiąc przynajmniej pięć razy zapłacą kartą oraz choć raz zalogują się do aplikacji mobilnej. Z promocji można skorzystać do 11 lipca składając wniosek na stronie banku, w placówce albo przez infolinię.

Dodatkowo, bank zaprosił do współpracy popularnych YouTuberów. Ajgor oraz Blowek w pojedynku poniżej hasłem „Starcie w karcie” zachęcają młodych do korzystania z kart oraz zaprojektowania plastiku według własnego pomysłu. W mBanku dziś prawie 90% młodych, otwierając eKonto m, wybiera debetówkę z własnym zdjęciem.

Młody może dołączyć do drużyny jednego z YouTuberów oraz zaplanować swój unikatowy plastik. Co tydzień Ajgor oraz Blowek nagrodzą po 10 najciekawszych ich zdaniem projektów premią w wysokości 500 zł. Pojedynek potrwa cztery tygodnie. Drużyna, która zbierze więcej kart, wygrywa, a 12 plastików stworzonych przez zwycięzców trafi na stałe ku galerii wzorów banku. Wybrana grupa z każdej drużyny wystąpi także w filmie YouTubera. Pojedynek można śledzić na specjalnej stronie konkursu.

eKonto m to propozycja mBanku dla młodych klientów. Rachunek może założyć już 13latek, a warunki korzystania z konta zmieniają się, zależnie od wieku oraz wymagań młodego człowieka. Klienci do 20 roku życia dostają podstawowy rachunek bez żadnych dodatkowych opłat. Później konto wciąż jest darmowe jeśli tylko płacą kartą.

Podziel się:

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *