MxRevShare – Hit 2016 roku w RevShare!


Opis programu MxRevShare

Panie oraz Panowie dzisiaj chciałbym Wam przedstawić kolejny program do zarabiania przez Internet. Pierwszym z takich programów jest MX – jest to Program Revenue Share. Program wzbudził moje zainteresowanie, ponieważ bierze wewnątrz nim udział większość polskich marketerów internetowych. Dlatego oraz ja postanowiłem do niego dołączyć. Nie jest to jednak kluczowe, ponieważ przeanalizowałem kilkanaście programów zarobkowych oraz jest to dopiero 3ci program w, którym jestem aktywnym uczestnikiem. Kilka argumentów dlaczego w zdecydowałem się na MxRevShare : Właścicielem firmy jest James Lee Valentine. Działa w internecie od jakichś 5 lat, stworzył 9 programów zarobkowych – wszystkie do tej pory są wypłacalne. To jest pierwszy powód, dla którego wszedłem do tego programu. James Lee Valentine bardzo silnie procuje nad budowaniem swojego autorytetu w internet marketingu. Wydał już ponad 60 książek w 15 krajach, a odkąd zajął dokazywać programami revenue sharing, pozwalają one regularnie zarabiać użytkownikom z powyżej 200 krajów na całym świecie! Drugi powód, to bliźniacze zbieżność do programu Traffic Monsoon. mały próg wejścia – 5$ Polski admin programu Polska wersja językowa strony – co jest rzadkością w zagranicznych programach typu RevShare

zarabianie-w-internecie

Jak wolno zarobić w MxRevShare

Sam układ zarabiania nie jest żadna nowością – jest to sprawdzona sposób klikania w reklamy + BONUS.

Użytkownik może zarabiać na 3, a właściwie 4 sposoby, zarówno na koncie darmowym jak oraz płatnym.

1 Sposób – Klikanie wewnątrz reklamy

Każdy może zarabiać od razy po darmowej rejestracji, klikając w płatne reklamy. Za obejrzenie każdej reklamy otrzymujemy 0,005$ oraz możemy obejrzeć do 100 reklam dziennie, czyli zarobek maksymalny to 0,5$ na dzień.

Samo klikanie 100 reklam dziennie daje zyskać 15.5$ miesięcznie nie licząc reinwestycji tych środków!

 

zarabianie-w-internecie

2 Sposób – Zakup Adpacków

W tym przypadku nasze zyski ogranicza jedynie kwota, którą chcemy ulokować – the sky is the limit 🙂

Podobnie jak wewnątrz TrafficMonsoon kupując AdPacki kupujemy tak na prawdę usługi reklamowe. Po zakupie dostajemy do wykorzystania określoną liczbę wyświetleń naszej strony i kliknięć w nasz banner. A czyli za pieniądze zainwestowane jednocześnie reklamujemy naszą stronę!

W zamian zbyt nasze aktywne uczestnictwo w programie, właściciel dzieli się zyskami firmy z użytkownikami, pozwalając zarabiać na każdym AdPacku dodatkowe 10% wskutek 44 dni, czyli po tym okresie, wydając np. 50$ otrzymujemy 55$.

W MXRevShare do wyboru mamy następujące rodzaje AdPakców.

mxrevshare-adpacks

3 Sposób – Zarabiaj na poleceniach program MxRevShare

Program, co jest standardem w na rynku revshare, oferuje możliwość zarabiania poprzez polecanie go nowym użytkownikom. Poprzez polecanie dostępnych usług reklamowych innym osobom zarabiamy 10% za każdym razem, gdy osoba zarejestrowana z naszego linku dokona w systemie zakupu jakiejś usługi.

Dodatkowo, osoby zarejestrowane przez naszych poleconych oraz ich poleconych również dają nam wynagrodzenie 5%, czyli system wynagrodzeń działa do 3 poziomu w dół.

4 Sposób – Matryce w MxRevShare

Ostatnim dostępnym sposobem zarabiania są aha zwane matryce. Nie są one bezpośrednio częścią samego MXR (są to inne programy James’a), lecz są z nim ściśle powiązane. Wypełnienie matrycy daje nam dodatkowe zarobki. Ale to już wyszła szkoła jazdy 🙂 więc ach tym w kolejnych artykułach.

 

zarabianie-w-internecie

Wymagania ku zarabiania w program MxRevShare

Wymagania: dziennie należy obejrzeć 10 reklam (klikamy w surf daily ads / klikaj reklamy), w przeciwnym razie w danym dniu ani zostaną nam dodane prowizje zbyt adpacki tak więc warto ugnieść sobie taki nawyk, przy porannej kawie jest to zaledwie parę min. ☺ Swoją równomierność program zawdzięcza dzięki zasadzie odkupu czy też jak to inni inwestorzy zwykli nazywać reinwestycją. Repurchase Balance 50/50 czyli 50% zarobku to nasza wypłata (Main Balance), możliwość zakupu kolejnych paczek albo przeniesienie środków na konto MillionaireX – 50% trafia na dostęp do pozostałych programów MX (matryce) albo na zakup kolejnych adpack’ów ! ☺ MXRevShare posiada III-poziomowy  program partnerski: 10% (I) + 5% (II) + 5% (III). Otrzymujemy prowizje (%) od zakupów poleconych. Zasada ta jest wszystkim dobrze znana. Podsumowując… jestem na TAK! oraz zachęcam ku dołączenia do programu – wewnątrz razie pytań służę pomocą! Na początek wrzucam 500$ 🙂

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *