Naucz się korzystać z kuponów w odpowiedniej formie

Naucz się korzystać z kuponów w odpowiedniej formie

W tych trudnych czasach gospodarczych ludzie robią wszystko, aby ich zakończyć. Jednak chociaż wszyscy wiedzą o kuponach, niektórzy niechętnie korzystają z nich. Osoby te postrzegają kupony jako ogromny kłopot, ale nie musi. Poniższy artykuł zawiera wskazówki i wskazówki, aby używać kuponów prostego, oszczędnego.

Kupuj tylko kupony na produkty, które faktycznie skorzystasz. Nie oszczędzisz pieniędzy, kupując rzeczy, które Twoja rodzina nie potrzebuje lub marki, które nie lubisz tylko dlatego, że masz kupon. Wycięcie kuponów dla przedmiotów, których nie używasz kosztuje również czas, co może być lepiej wydane.

Przejdź do witryny swojego ulubionego sklepu spożywczego, aby dowiedzieć się, jakie tygodnie mogą mieć, a następnie przejdź do książki kuponów, aby sprawdzić, czy można uzyskać dodatkowe oferty. Strony internetowe kuponów nie zawsze mają wszystko wymienione. Możesz znaleźć wiele na własną rękę.

Pozwól swoim znajomym i rodzinie wiedzieć, że przycinasz kupony. To, co prawdopodobnie się skończy, jest takie, że wszyscy zaoszczędzą „śmieci”. Ta poczta może być skarbcem kuponów i ofert. Jeśli nie chcą ich używać, przegapić – to nie znaczy, że musisz!

Raz w tygodniu, po prostu zdecydować się na „kupon”. W ten sposób Twój czas jest zorganizowany wokół działalności. Możesz zawsze obstawić konkretny kupon, jeśli natrafisz na ofertę. Jednak korzystaj z jednego dnia w tygodniu, aby przeglądać kupony drukowane i witryny internetowe.

Zaprzyjaźnij się z kasjerami. Szczególnie, jeśli są w tych samych sklepach dość często, ważne jest grzeczne i dziękuję im, gdy jest to możliwe. Mogą naprawdę pomóc w procesie znacznie gładszym, jeśli nie są zły na konieczności skanowania wszystkich kuponów. Mała osobowość może przejść długą drogę.

Dobrym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy dzięki kuponom jest użycie ich programu lojalnościowego lub nagrody. Wiele razy sklepy oferują zachęty do kontynuowania tam zakupów, więc oferują punkty. Po uzyskaniu wystarczającej liczby tych punktów kwota może zostać zastosowana przy następnym zakupie.

Używaj kuponów nagrody. Rzadko kupujecie kupony na niektóre rzeczy, takie jak mleko lub mięso. Niektóre sklepy oferują kupony rabatowe i certyfikaty na niektóre zakupy, a te mogą być używane na wszystko w sklepie. Skorzystaj z nich i użyj ich do produktów takich jak mleko, owoce i warzywa, lub mięsa.

Jeśli naprawdę spiepasz naprawdę kupon z przedmiotem, którego nie będziesz używać, oddaj go. Banki żywności akceptują prawie każdą zapakowaną żywność. Schroniska dla kobiet często mogą używać pieluch, szamponów i innych kosmetyków oraz materiałów eksploatacyjnych. Zbadaj i skontaktuj się z lokalnymi zasobami w Twojej społeczności, aby dowiedzieć się, czego potrzebują i używaj swoich kuponów na dobre.

Świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy dzięki kuponom nie ogranicza się do większych elementów. Nawet mniejsze 25-procentowe kupony wzbogacą się z upływem czasu, a co za tym idzie oszczędzasz dużo więcej pieniędzy rocznie. Więc zacznij gromadzić i zaoszczędzić pieniądze!

Zacznij kupowanie kuponu tylko w jednym sklepie. Kupony mogą wydawać się łatwiejsze do zbierania i wykorzystywania, ale istnieje wiele komplikacji. Niektóre kupony mają wiele zasad. Niektóre sklepy umożliwiają kuponom od konkurentów. Niektóre sklepy nawet akceptują kupony, które wygasły – nawet kilka miesięcy po dacie wygaśnięcia.

Zniżka

Aby naprawdę uzyskać największą wartość z kuponów, zrób to klip, pamiętaj, aby zachować je w porządku i podzielone według kategorii produktów. Poprzez utrzymanie odrębnych klas kuponów, będziesz mieć szybki dostęp do nich podczas zakupów, co może uniemożliwić pozostawienie dużej liczby wygasłych ofert zniżkowych.

Rozważ używanie kuponów podczas sprzedaży BOGO w sklepie spożywczym. Dostajesz jeden produkt za darmo, a następnie zaoszczędzisz duży na drugim zakupie. Możesz zapłacić mniej niż 1/4 sprzedaży detalicznej.

Jeśli chcesz otrzymać dodatkowe kopie wkładu do kuponu z gazetą, nie przekraczając pełnej ceny papieru, skontaktuj się z urzędami papierowymi i zapytaj o rabat rabatu kupującego. Niektóre gazety pozwolą Ci uzyskać gazetę tygodniową nawet za dolara, jeśli masz niedzielny abonament.

Znajdź sklep, który oferuje podwojenie kuponów, aby zaoszczędzić trochę poważnych środków pieniężnych. Nawet jeśli potrzebujesz trochę dalej, pieniądze, które wydasz na gaz, będą warte oszczędności, jakie masz w rejestrze, gdy te kupony dają Ci dwukrotnie rabat.

Najbardziej liczące się na większości kuponów, których używasz, są kody kreskowe. Jeśli wyrwasz kod kreskowy, przynajmniej upewnij się, że kasa może przeczytać numery kuponu, aby można było uzyskać oszczędności. Jeśli tego nie zrobisz, może nie być w stanie uzyskać rabatu.

Promocja

Świetną wskazówką dla każdego, kto lubi znaleźć wartość podczas robienia zakupów jest przeszukiwanie sklepu internetowego w celu uzyskania kuponów przed jego odwiedzeniem. Zazwyczaj można znaleźć jakiś rodzaj promocji lub wydrukować kupon online, który możesz zabrać do sklepu i używać do oszczędzania poważnych pieniędzy.

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *