Oszczędzanie – jak skutecznie wybrać lokatę?

Myślisz o tym by ulokować swoje oszczędności na lokacie ale ani wiesz z jakiej oferty się zdecydować? Jeżeli ani masz pomysłu na to co zrobić ze swoim kapitałem koniecznie sprawdź ranking depozytów dostępny na moja-skarbonka.pl, a także skorzystaj z porad które zamieszczamy wewnątrz publikowanych artykułach. Zapewniamy najnowsze informacje dotyczące ofert oszczędnościowych oraz fachowe omówienie ofert, tak by umowy stacjonarny się dla Ciebie przejrzyste, a dzięki temu łatwiej zdecydujesz się na lokatę, zyskując przy tym więcej.

Lokaty terminowe są bardzo zróżnicowane, dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć usługę, która będzie odpowiadać do jego indywidualnych preferencji. Pamiętaj, że przed zamrożeniem swoich pieniędzy warto zastanowić dokazywać nad tym jak chcesz w przyszłości dysponować tym kapitałem oraz czy masz konkretny cel, który wymaga odpowiednich kroków by faktycznie udało się go zrealizować.

Poznaj bogatą ofertę lokat terminowych

Nie ograniczaj się do usług oferowanych wyłącznie w banku w którym posiadasz kalkulacja osobisty. Choć nie wymaga to żadnego zaangażowania prawdopodobnie skutecznie zmniejszyć ilość odsetek, które uzyskasz podczas trwania umowy. Skorzystaj z możliwości jakie oferują konkurencyjne banki. Od kiedy referencyjne stopy oprocentowania Narodowego Banku Polskiego są na rekordowo niskim poziomie, to właśnie nowi Klienci mają szansę na najwyższe zyski, warto czyli pomyśleć nad ofertami, które są promocyjne oraz spełniają Twoje oczekiwania.

Różnice w lokatach są ogromne. Od terminu na jaki możesz zmrozić swoje oszczędności po warunki kapitalizacji odsetek, walutę wewnątrz jakiej założona jest lokata czy nawet możliwość zerwania umowy bez utraty naliczonych odsetek.

Musisz jednak pamiętać, że depozyty promocyjne posiadają ograniczenia, które musi spełnić usługobiorca. Aby skorzystać z lokat o najwyższym oprocentowaniu musisz sprawdzić ile pieniędzy naprawdę możesz zdeponować na rachunku, jak długi jest czas umowy, a także to czy wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z usługi. Aktualnie do najwyżej oprocentowanych lokat należą tylko te, skierowane do Klientów którzy nowy raz korzystają z usług banku. Stali Klienci muszą zadowolić się niższym oprocentowaniem ale nie dotyczą ich tak restrykcyjne ograniczenia.

Lokata czyż konto oszczędnościowe?

Jeżeli dopiero zaczynasz oszczędzać koniecznie sprawdź oferty kont oszczędnościowych, będą one dla Ciebie atrakcyjniejsze ze względu na elastyczność oraz możliwość budowania swojego kapitału. Osoby, które posiadają już konkretną sumę oszczędności mogą jednak swobodnie wybrać lokatę, która przyniesie większy zysk oraz pozwoli na pomnażanie kapitału.

Najkorzystniejsza oferta w Maju 2017

Od wielu miesięcy najatrakcyjniejszą lokatą bankową pod względem oprocentowania pozostaje Lokata Happy. W tym miesiącu pozycja lidera nie zmieniła się. Wciąż oferta gwarantująca 4,00% w skali roku pozostawia konkurencję mocno w tyle.

Lokata Happy adresowana jest do nowych Klientów Idea Banku. Na lokatę można wpłacić od 500,00 do 10 000,00 złotych. Maksymalny okres trwania lokaty to przejadać się miesiące. Aby założyć lokatę nie musisz korzystać z innych usług Idea Banku. Ogromnym atutem jest możność złożenia lokaty całkowicie online.

Po więcej informacji o najwyżej oprocentowanych lokatach terminowych zapraszamy do rankingu lokat.

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *