PIT Pro 2016/2017 – recenzja i rozliczanie PIT

PIT Pro 2016/2016 to kolejna odsłona programu do rozliczeń online, któremu zaufały już powyżej osiem milionów Polaków. Co więcej, istnieje na rynku ponad siedem lat, a niektórymi swoimi działaniami wspiera szlachetne akcje społeczne.

PIT Pro 2016/2017

            Program PIT Pro 2016/2017 cieszy się ogromnym powodzeniem wśród rozliczających się online podatników już od siedmiu lat. Dotychczas skorzystało z niego ponad osiem milionów Polaków. Twórcy programu podkreślają, iż posiadają rekomendację Instytutu Polskiej Księgowości, certyfikat SSL (narzędzie, które zapewnia ochronę witryn internetowych, gwarantując zachowanie poufności danych, które przesyłane są drogą elektroniczną) i działają zgodnie z Ministerstwem Finansów.

Program zachęca użytkowników hasłem „Nie musisz znać się na podatkach, wystarczy darmowy Program PIT Pro 2016/2017) oraz należy przyznać, że ma w tym dużo racji. Po ściągnięciu programu albo wybraniu wersji online, spotykamy się z bardzo przyjemnym oraz przyjaznym interfejsem– czytelnym, z logicznie poukładanymi sekcjami. Nasze zadanie polega już wyłącznie na wyborze odpowiedniego formularza oraz wypełnieniu go.

Jak to działa?

Do wyboru mamy formularze: PIT 2017: 28, 36, 36L, 37, 38, 39 i załączniki PIT: /B, /D, /2K, /M, /ZG, 28/A, 28/B, /0, ZAP- 3. Gdy już zabierzemy się za wypełnienie elektronicznej wersji odpowiedniego, szybko dostrzeżemy, iż program PIT Pro 2016/2017 stworzony jest tak, by nam to ułatwić. Istnieje małe prawdopodobieństwo, że pomylimy kolumny albo wpiszemy informacje nie tam, gdzie trzeba. Narzędzia, które są wbudowane, pozwolą nam na uniknięcie błędów oraz późniejszego korygowania zeznania (to nie jest najprzyjemniejsza czynność oraz każdy chce tego uniknąć). Twórcy programu twierdzą, że średni czas wypełnienia PITa dzięki PIT Pro 2016/2017 to zaledwie 4,57 min..

Tuż po szybkim uporaniu się z formularzem, możemy natychmiast wysłać go do Ministerstwa Finansów. Jeśli nie chcemy tego robić, możemy wygenerować jego papierową wersję, wydrukować oraz zanieść osobiście, co jednak niepotrzebnie zajmie nasz czas.

Dostęp do programu mamy całkiem darmowy oraz nieograniczony. Co więcej, producenci gwarantują nie tylko umiejętnie skonstruowane narzędzie, ale również dostęp do swojego zespołu ekspertów, którzy mają zapewnić darmowe wsparcie techniczne, odpowiedź na nasze zapytanie ledwo w dwie doby i opiekę merytoryczną, gdybyśmy mieli jakiekolwiek wątpliwości. Należy jedynie wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy.

 

Program PIT Pro 2016/2017 – pomagamy innym

Dzięki programowi PIT Pro 2016/2017 możemy podarować 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego z listy dostępnej w programie. Ponadto należy wiedzieć, że PIT Pro wspiera ogólnopolską akcję edukacyjną związaną ze świadomością  dotyczącą chorób nowotworowych. Adresowana jest do młodych ludzi w wieku od 14 do 19 roku życia oraz ma na celu informowanie o profilaktyce i ewentualnym badaniu nowotworów.

 

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *