PITy 2016/2017 Rzeczpospolita (Recenzja Programu)

PIT 2016/2017 Rzeczpospolitej to znany wielu podatnikom Program do rozliczenia podatków, wydawany kilkukrotnie pomiędzy styczniem a kwietniem wraz z gazetą Rzeczpospolita na płycie CD. Następna wersja pojawi się na początku Stycznia 2017.

Dzięki oprogramowaniu możemy w łatwy sposób rozliczyć PITy 2016/2017, dużą zaletą programu jest sfera pomocy, dzięki której nie tylko bezbłędnie rozliczymy podatek, tymczasem także zrozumiemy w jaki sposób należy obliczać deklaracje. Za jego pomocą obliczymy także ulgi podatkowe, progi podatkowe i kwoty laba od podatku. Wypełnia najpopularniejsze drugi PIT, w tym PIT-37.

 

PIT Polska 2017 jest darmowy, lecz dostępny tylko z gazetą, co jest jego największą wadą, bo chociaż zainteresowanie tym programem jest duże, ciężko znaleźć go w innych miejscach.

Główne Funkcje Programu PIT Rzeczpospolitej:

Jest darmowy (dostępny z Gazetą Rzeczpospolita).Umożliwia rozliczenie wielu druków, zapis oraz odczyt.Umożliwia wysłanie formularzy drogą internetową.Prosty do pobrania, instalacji oraz wewnątrz obsłudze.Pozwala na przekazanie 1% podatku dla OPP.

 

Pobierz Program PIT ze strony ABC-Podatki.pl

button_bottom_pobierz

Nazwa: Program Pitax 2016/2017
Producent: Pitax Łatwe Podatki
Rok wydania: 2016
Rozmiar: ~12.0 mb
Licencja: Darmowa – Niekomercyjna

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *