Pożyczka Gotówkowa w Banku Millennium z oprocentowaniem 4,99%

Bank Millennium uruchomił nową promocję Pożyczki Gotówkowej, w ramach której klienci wnioskujący o pożyczkę do 20 tys. zł, na okres od 6 do 36 miesięcy, otrzymają stałe oprocentowanie w wysokości 4,99%. Promocją objęte są pożyczki z ubezpieczeniem.

Z promocji „Marzysz czy spełniasz” mogą skorzystać klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy do dnia złożenia wniosku o pożyczkę w promocji ani posiadali Pożyczki Gotówkowej w Banku Millennium. Kwota pożyczki dostępna wewnątrz promocji wynosi od 1 tys. do 20 tys. zł brutto, a jej spłatę można rozłożyć na okres od 6 ku 36 miesięcy. Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest zawarcie równocześnie umowy ubezpieczenia „Bezpieczna pożyczka”, które chroni klienta w przypadku rozruchy nieprzewidzianych zdarzeń losowych. O promocyjną pożyczkę można wnioskować w aplikacji mobilnej, serwisie bankowości internetowej Millenet, w oddziałach banku i wewnątrz TeleMillennium. Środki z pożyczki dostępne są dla klienta nawet wewnątrz ciągu jednego dnia od podpisania umowy. Z promocji można wykorzystać raz w trakcie jej trwania.

– W okresie letnim Polacy często decydują się na odkładany wcześniej remont, kupno nowego auta czy wymarzone wakacje. Promocja „Marzysz czy spełniasz” ma być zachętą dla tych klientów, których  dotychczasowe plany pozostawały wewnątrz sferze marzeń. Dzięki pieniądzom z promocyjnej pożyczki mogą je  realizować. Stałe, niskie oprocentowanie pożyczki oraz elastyczny wybór liczby rat pozwala klientom zaplanować wydatki bez zbytniego obciążania domowego budżetu. Klienci to doceniają, ponieważ lekka do spłaty rata jest równie ważna jeśli gotówka na realizację marzeń – mówi Wioletta Pawińska, Kierująca Wydziałem Kredytów Gotówkowych w Banku Millennium.

Klienci zainteresowani zmniejszeniem wysokości już spłacanych rat kredytów oraz pożyczek i dodatkową gotówką nadal mogą skorzystać z promocji Pożyczki Konsolidacyjnej „Niska rata, wygodna spłata”, w ramach której klienci otrzymują stałe oprocentowanie w wysokości 5,55% dla kwoty konsolidowanych środków. Dodatkowo, w ramach oferty standardowej, od tej kwoty klient nie zapłaci również prowizji. Promocja skierowana jest do klientów, którzy konsolidują produkty innych banków tj. pożyczki, kredyty, zadłużenie na kartach kredytowych i limitach w koncie. Z promocji może skorzystać klient, który w momencie wnioskowania o Pożyczkę Konsolidacyjną nie posiada innej Pożyczki Gotówkowej czy Konsolidacyjnej w Banku Millennium i jednocześnie zawrze umowę ubezpieczenia „Bezpieczna pożyczka”.

W ramach ubezpieczenia „Bezpieczna pożyczka” klient zyskuje ochronę w zakresie

utraty stałych źródeł dochodów lub hospitalizacji w wyniku nieszczęśliwego wypadku, czasowej niezdolności do pracy lub śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku, całkowitej niezdolności do pracy lub inwalidztwa w wyniku nieszczęśliwego wypadku, poważnego zachorowania, śmierci.

Promocja „Marzysz czyż spełniasz” trwa do 30 września 2017 r. Promocja „Niska rata, wygodna spłata” trwa do 30 czerwca 2017 r. Szczegółowe położenie promocji zawarte są w regulaminach dostępnych w oddziałach banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl.

Podziel się:

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *