Pożyczka samoobsługowa w Provident czyli pieniądze na już!

Jak dotąd Provident kojarzył się przeważnie z pożyczkami z obsługą domową. Jakiś czas temu firma postanowiła jednak odejść nieco od tego wizerunku oraz wpisać się w nurt pożyczkodawców którzy kompletny proces pożyczania pieniędzy załatwiają online. I tak powstała tzw. pożyczka samoobsługowa. Przyjrzyjmy się bliżej temu produktowi.

Jak działa pożyczka samoobsługowa?

Każdy kto choć raz korzystał z chwilówek wskutek internet, znajdzie w Providencie dokładnie tę samą zasadę działania. Na początek potrzebna będzie rejestracja w serwisie i utworzenie indywidualnego konta online u pożyczkodawcy. Provident zapyta o nasze podstawowe dane takie jak pismo bądź Pesel. Dodatkowo będziemy musieli także podać informacje o naszym zatrudnieniu. Provident zapewnia jednak, że ani będzie kontaktował się z naszym pracodawcą. Tych danych potrzebuje bowiem wyłącznie po to, aby stwierdzić, iż posiadamy jakiekolwiek źródło dochodów.

Oprócz informacji z życia zawodowego, pożyczkodawca będzie chciał się dowiedzieć co nieco o naszym życiu prywatnym. A dokładniej zapyta nas o to, czy posiadamy jakieś osoby na utrzymaniu oraz własny samochód, jaki jest nasz stan cywilny i jakim wykształceniem możemy się pochwalić. W ten sposób firma weryfikuje jakie wydatki ponosimy na co dzień oraz czy pożyczka nie będzie dla nas zbyt dużym obciążeniem.

W następnym etapie wnioskowania podajemy swoje dane adresowe. ku wzięcia pożyczki potrzebny będzie także nasz osobisty liczba konta bankowego i numer telefonu komórkowego. Podanie takich informacji nie jest niczym nowym dla osób korzystających z chwilówek. Także oraz w tym przypadku rachunek bankowe służy bowiem potwierdzeniu naszej tożsamości.

Ale uwaga! Provident poprosi nas o przelew tylko wtedy, gdy będzie mógł nam zaproponować pożyczkę. wówczas na konto firmy należy przelać 1 zł, które następnie zostanie nam zwrócone wraz z pożyczką. ani dokładamy więc niczego do interesu. Pamiętajmy jednak, by przelew wykonywać wyłącznie z własnego rachunku bankowego. porozumienie z konta nie należącego do nas z pewnością zostanie odrzucona.

Gotowy wniosek wysyłamy ku pożyczkodawcy drogą elektroniczną. Jak tylko Provident oceni naszą zdolność kredytową, otrzymamy decyzję o przyznaniu bądź także nie naszej wymarzonej pożyczki. Jeśli pożyczkodawca przychyli dokazywać do naszej prośby, pieniądze otrzymamy na konto zaradnie od zaraz.

provident_tw_750x200

Ile dostanę oraz na jak długo?

W ramach pożyczki samoobsługowej pożyczyć możemy 7 500 zł. Jako że jest to kredyt ratalna, jej spłatę można rozłożyć na okres od 3 do 24 miesięcy.

Co jest potrzebne do złożenia wniosku?

Oprócz wspomnianego wcześniej numeru konta bankowego potrzebny nam będzie też dowód osobisty. Na komórkę otrzymamy sms zawierający niezbędne informacje związane z obsługą pożyczki, dlatego podanie swojego numeru jest warunkiem koniecznym. Dlatego udostępnienie swojego numeru jest warunkiem koniecznym w aplikowaniu o pożyczkę.

O czym jeszcze trzeba pamiętać?

tym samym czasie możemy mieć aktywną wyłącznie jedną pożyczkę samoobsługową – ale jeśli mamy dobrą zdolność kredytową możemy skorzystać z innych pożyczek w Provident każdą pożyczkę samoobsługową można spłacić wcześniej – wtedy kompletny koszt pożyczki będzie niższy pożyczka samoobsługowa działa non stop – pieniądze mogą wpłynąć na nasze rachunek także w weekend

Weź pożyczkę w Provident

Podsumowując

Pożyczka samoobsługowa wewnątrz Providencie nie bez powodu otrzymała taką właśnie nazwę. Jak widać, cały proces wnioskowania klient przechodzi sam, a jedyne czego potrzebuje to dostęp do internetu. Dla Providenta który do tej pory wchodził wewnątrz bezpośredni kontakt z klientem taka opcja z pewnością jest czymś nowym. Jednak dla pożyczkobiorców znających już chwilówki online taki schemat wnioskowania nie powinien istnieć zaskoczeniem. W ten sposób Provident wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, co z pewnością może być dla firmy bardzo opłacalne.

Pożyczka samoobsługowa w Provident czyli pieniądze na już! 4.58 (91.52%) 66 głosów Udostępnij: Przydatny artykuł? Zapisz się do naszego newslettera.

Oprócz informacji o najlepszych pożyczkach, dostaniesz wiele ciekawych dodatków, których nie publikujemy na stronie.

Dlaczego godzi się się zapisać? Dowiesz się gdzie najkorzystniej wziąć pożyczkę. Dostaniesz informacje ach nowych pożyczkodawcach na rynku. Otrzymasz wiele ciekawych dodatków nie publikowanych na stronie. Wysyłamy max. 1 wieść w miesiącu. Zaznacz wszystkie Akceptuję Regulamin oraz Politykę prywatności Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych Zgadzam się na przekazywanie informacji handlowych Koniec eldorado firm pożyczkowych. Idą zmiany – nowa ustawa od 11 marca Zanim pożyczysz czyli 5 sposobów na zaoszczędzenie na koncie bankowym

Inne wpisy z tej kategorii

Kredyt Konsolidacyjny – czy wiesz jak wybrać najlepszy? Pożyczka od ręki, czyli gotówka już w parę minut Czy oszczędzania można się nauczyć? Platforma edukacyjna Kapitalni.org od Wonga.pl Pożyczki dla zadłużonych, czyli co robić gdy wciąż brakuje pieniędzy?

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *