Rusza Klub Korzyści Toyota Banku. Do zgarnięcia 50 zł premii oraz możliwość walki nawet o 10 000 zł

Kolejny bank startuje ze swoim własnym programem lojalnościowych dla obecnych klientów. Tym razem Toyota Bank uruchomił swój „Klub Korzyści”. W porównaniu do innych tutaj walczyć będziemy nie o punkty wymienne na nagrody, ale o… status programu lojalnościowego. Ten dopiero pozwoli nam na walkę o nagrodę w konkursie, a dodatkowo zagwarantuje zwrot w wysokości 50 zł.

Klub Korzyści Toyota Banku

Klub lojalnościowy tylko dla zaproszonych

Toyota kontynuuje swoją współpracę z firmą Agora, która, w imieniu banku, przeprowadziła wiele promocji dla nowych, ale również dla obecnych klientów. Do tej pory w akcjach mogły brać udział tylko osoby zakładające konto właśnie z jednej z tych promocji i tak samo jest tym razem. Klub Korzyści jest przeznaczony jedynie dla uczestników promocji:

Lokata Toyota Bank z premią (lokata35.zpremia.pl) Super Duet (lokata325.zpremia.pl) Super Duet 2 (lokata6m.zpremia.pl) Super Duet 3 (lokata.zpremia.pl) Bądź aktywny – załóż nowy depozyt (aktywni.zpremia.pl) Tankuj korzyści z Toyota Bank (tankujkorzysci.zpremia.pl) Lokata 130 dni z premia (lokata130dni.zpremia.pl) Aktywni Zyskują (aktywnizyskuja.zpremia.pl) Zarabiaj z duetem korzyści (duetlokat1.zpremia.pl) Duet lokat z premią na Grupon (duetlokat1groupon.zpremia.pl) również dla nowych klientów, ale tylko tych, którzy założą konto w czasie trwania akcji z miejscu wyraźnie oznaczonych – póki co takich brak.

Oczywiście aby uzyskiwać punkty konieczne jest posiadanie aktywnego konta. Oprócz tego wymagana jest rejestracja w programie do końca roku (wyrażając przy tym zgodę na przekazywanie danych objętych tajemnicą bankową). Tu jednak powstaje pewien problem, bo regulamin wyraźnie zaznacza, iż przekierowanie na rejestrację musi się odbyć poprzez kliknięcie w zaproszenie otrzymane na maila:

Aby wziąć udział w Etapie 1 Akcji, Obecny Klient Banku musi […]:
Kliknąć w aktywny link z Zaproszenia, przekierowującego do Aplikacji, wysłanego na adres email Obecnego Klienta Banku przez Organizatora Akcji

O ile się nie mylę zaproszenia otrzymały jedynie te osoby, które wyraziły zgody na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną. Wygląda na to, że bez zaproszenia wysłanego na maila możliwość rejestracji nie będzie (póki co) możliwa. Sprawdźcie spam, bo moja wiadomość właśnie tam czekała.

No dobrze, a co mamy do zyskania? Punkty. Dużo punktów.

Od 50 do 3000 punktów za wykonanie zadania

300 punktów otrzymają te osoby, które zarejestrują się w promocji do 14 czerwca 2017. 200 punktów otrzymamy natomiast za uruchomienie lokaty 24- lub 36-miesięcznej (Lokata Standardowa lub Depozyt Plus) do końca sierpnia 2017. Tutaj mamy jednak spore ograniczenie: premiowane będą jedynie 3 pierwsze lokaty. Z drugiej jednak strony bank da aż 600 punktów za utrzymanie lokat do końca pierwszego etapu promocji, czyli do 31.12.2017. I tu niespodzianka: te punkty naliczone zostaną również za depozyty od czwartego w górę. Jednym słowem warto założyć kilka małych „lokatek” na 2 lub 3 lata – o ile oczywiście dobrze czujemy się z taką inwestycją i mrożeniem kapitału na dłużej.

Bardzo podobne zasady dotyczą Lokaty Standardowej 1- lub 3-miesięcznej. Tu do zgarnięcia będziemy mieć po 50 punktów za pierwsze 3 lokaty oraz 350 punktów za utrzymanie każdej z nich (również powyżej 3 sztuk). Tu jednak istotny jest fakt, aby lokaty założyć w okresie od 1.09 do 31.12.2017.

Punkty możemy również otrzymać za cykliczne zadania. 100 punktów co miesiąc zostanie naliczone, o ile uzyskamy premię z tytułu moneybacku w wysokości 10%. 50 punktów otrzymamy za niższy moneyback.

100 punktów na miesiąc możemy również uzyskać za 3 transakcje bezgotówkowe kartą kredytową, ale za samo uruchomienie zyskamy jednorazowo 1500 punktów. Tu bank zaznacza, że staż klienta musi wynosić ponad 6 miesięcy.

Ostatnia opcja na w miarę bezproblemowe punkty to założenie konta młodzieżowego Click (swojemu dziecku 13+). Za podpisanie umowy do końca roku, wykonywanie 1 transakcji bezgotówkowej kartą i utrzymywanie średniego comiesięcznego salda w wysokości 100 zł otrzymamy 100 punktów – co miesiąc.

Jakie są inne opcje? Zdecydowanie mniej korzystne z naszego punktu widzenia. 1500 lub nawet 3000 punktów otrzymamy za pożyczkę, kredyt odnawialny, usługę Comfort Pay oraz serwis assistance.

Skoro już wiemy jak zyskać punkty to sprawdźmy na co one nam właściwie są… 🙂

1000 punktów da 50 zł oraz możliwość walki o jedną z nagród

Punkty przydadzą się na dwa sposoby. 1000 punktów, czyli uzyskanie statusu Silver do dnia 15.02.2018, pozwoli na uzyskanie 50 zł premii gwarantowanej. O nagrodzie zostaniemy poinformowani do 16.03.2018, do 23.03 będziemy musieli uzupełnić dane do jej odebrania, a do 31.03.2018 otrzymamy przelew na aktywne Konto Jedyne.

I to w zasadzie tyle, jeśli chodzi o nagrody gwarantowane. Druga opcja na skorzystanie z punktów to wzięcie udziału w drugim etapie akcji, czyli konkursie. Ten przeznaczony jest dla osób od statusu Silver wzwyż. Zyskać bowiem możemy status Gold (od 2000 punktów), Platinum (od 3000 punktów) lub Diamond (od 3500 punktów).

Na czym polega konkurs? Do dnia 4.03.2018 możliwe będzie zalogowanie się do aplikacji (tej samej, w której rejestrujemy się na samym początku akcji) i zgłoszenie swojej pracy konkursowej. Tu, zależnie od statusu, będziemy wykonywać inne zadanie:

status Silver – propozycja hasła promującego „Moje korzystanie z Konta Jedynego” (max. 250 znaków) Gold – propozycja hasła promującego „Jak oszczędzam z Toyota Bank” (max. 250 znaków) Platinum – zdjęcie/animację lub hasło promujące „Za co najbardziej lubię Toyota Bank”(max. 250 znaków lub 500 kB) Diamond – zdjęcie/animację lub hasło promujące „Moje tankowanie korzyści z Toyota Bank” (max. 250 znaków lub 500 kB)

Co mamy do wygrania? 25 zwycięzców ze statusem Silver otrzyma tablety Samsung Galaxy Tab A 7 o wartości 550 zł. 10 zwycięzców ze statusem Gold otrzyma smartwatche Polar V800 HR o wartości 1800 zł. 10 zwycięzców ze statusem Platinum zgarnie smartfon Samsung Galaxy S8 o wartości 3500 zł, natomiast 5 zwycięzców o statusie Diamond – vouchery na wycieczki o wartości 10 000 zł do zrealizowanie do końca 2018 roku. W przypadku nagród powyżej 760 zł dodatkowo ufundowana zostanie nagroda pieniężna, która zostanie przekazana do Urzędu Skarbowego w celu pokrycia podatku.

Jury konkursowe ogłosi zwycięzców najpóźniej w dniu 23.03.2018 (w tym również wyśle do nich wiadomości mailowe). Będziemy wtedy mieli czas do 31.03.2018 na przekazanie swojego adresu do doręczenia nagrody. Ta trafi do nas do 30.04.2018.

Warto tu zwrócić uwagę, że aby w ogóle liczyć na zgarnięcie nagrody gwarantowanej oraz konkursowej konieczne jest nie tylko uzyskanie danego statusu, ale również utrzymanie danego produktu:

Uczestnik zobowiązany jest utrzymać Produkty Partnera, za które uzyskał Punkty promocyjne (jeżeli ich okres trwania jeszcze nie upłynął) oraz posiadać aktywne Konto Jedyne w Banku do dnia wypłaty Premii gwarantowanej, tj. co najmniej do dnia 31.03.2018 roku.

utrzymać Produkty Partnera, za które naliczone zostały Punkty promocyjne (jeżeli ich okres trwania jeszcze nie upłynął) oraz aktywne Konto Jedyne co najmniej do dnia wyłonienia zwycięzców Konkursu, tj. 16.03.2018 r

Szczegóły akcji w regulaminie. Zaznaczam, że jest on baaaardzo długi, dlatego warto przeglądnąć go samodzielnie – mogłem coś przeoczyć, co może być istotne z punktu widzenia akcji.

Czy to się opłaca? Policzmy.

300 punktów otrzymujemy w zasadzie za darmo. Kolejne 200 x 3 otrzymamy za otwarcie trzech lokat 2- lub 3-letnich, na co wydać musimy 3 x 2000 zł (Lokata Standardowa) lub 3 x 5000 zł (Depozyt Plus, z minimalnie wyższym oprocentowaniem). Za utrzymanie lokat otrzymamy po 600 punktów. Razem 300 + 600 + 1800 = 2700 punktów.

Dobicie do statusu Platinum lub Diamond też może być relatywnie proste (przynajmniej dla osób z większym zapasem gotówki). Wystarczy założyć i utrzymać 3-miesięczną Lokatę Standardową, za co otrzymamy razem 400 punktów. Przy 3 lokatach wyjdzie nam razem 1200 punktów czyli… idealnie, aby zyskać status Diamond.

Alternatywnie możemy najzwyczajniej w świecie założyć więcej lokat krótkoterminowych i zgarnąć po 350 punktów za ich utrzymanie.

Czy warto brać udział w akcji? To wszystko zależy. Jeśli mamy zapas gotówki i nie straszne nam lokowanie na 2 lata – to, w zasadzie, czemu nie. Jeśli natomiast wolelibyśmy mrozić mniejsze pieniądze przez krótszy okres – to szybciej uzyskamy status Silver lub Gold. Oprócz walki o jedną z nagród zyskamy w ten sposób 50 zł (co oczywiście dostaną również uczestnicy o wyższym statusie). Realnie jednak stracimy nieco na odsetkach, bo o ile lokaty długoterminowe Toyota Banku zdecydowanie przebijają średnią rynkową, to lokata 3-miesięczna daje już tylko 1,5% (a miesięczna jedynie 0,5%) – a nikt nie gwarantuje, że tyle będzie również we wrześniu 🙂

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *