Styczeń 2017 – Kredyt na Twoje potrzeby

Data publikacji: 04 styczeń 2017 roku

Nowy rok to częstokroć także nowe wydatki, wielokrotnie całkowicie niespodziewane oraz wymagające Twojej szybkiej reakcji. Nie musisz martwić się ach brak gotówki, pod warunkiem, że odpowiedzialnie wybierzesz produkt, który pomoże poprawić sytuację finansową Twojej rodziny. koniec oraz początek roku wiążą się niezaprzeczalnie z szeregowo opłat, które należy uregulować, a portfel czy rachunek często są niemal puste po gorączce świątecznych oraz sylwestrowych wydatków. Warto pamiętać, że banki wciąż oferują kredyty gotówkowe, które posiadają bardzo atrakcyjne warunki ze względu na wciąż niskie oprocentowanie. Może się to zmienić już w ciągu kilku tygodni ze względu na przyrost inflacji, który zaskoczył nawet analityków, przewidujących najbardziej optymistyczne prognozy finansowe. Być może to ostatnia szansa by podpisać umowę, która pozwoli Ci lilak większych kosztów skorzystać z dodatkowej gotówki na całkiem dowolny cel.

Najkorzystniejsze zobowiązanie wewnątrz 2017 roku

Gdzie znajdziesz najlepszy kredyt gotówkowy tuż po nowym roku? Aby zaznać wszystkie wyróżnione oferty koniecznie sprawdź aktualny ranking kredytów na dowolny cel. W tym artykule jednak przybliżymy Ci dwie oferty, które wraz z rozpoczęciem dokazywać 2017 roku wybiły się na tle pozostałych usług. Dlatego jeżeli szukasz zadłużenia wartego uwagi ale ani masz czasu by samodzielnie poświęcać kilka godzin na poszukiwania produktu, który zapewni najlepsze warunki umowy zarówno w tracie ubiegania się o pieniądze, jak oraz spłaty zadłużenia, skorzystaj z pomocy fachowców.

W styczniu 2017 kredytem o najniższych całkowitych kosztach jest Pożyczka 5% z gwarancją w Alior Banku, której RRSO wynosi zaledwie 5,12%. Poza niskim kosztem kredytu ogromnym atutem jest bardzo wysoka maksymalna kwota zadłużenia o jakie można się ubiegać wynosi aż 200 000,00 złotych. Bank bardzo elastycznie podchodzi także do spłaty pożyczki, raty można rozłożyć aż na 120 miesięcy, czyli 10 lat. Ubiegając dokazywać o zobowiązanie do kwoty 4 000,00 złotych interesant nie jest zobowiązany dostarczyć do banku zaświadczenia ach zatrudnieniu i zarobkach. Pożyczkę można spłacić przed ustalonym terminem, nie martwiąc się o dodatkową prowizję.

Wypełniając wniosek online możesz mieć pewność, że pieniądze otrzymasz bardzo szybko, a wszystkie formalności będą ograniczone do minimum.

Druga oferta, którą polecamy wszystkim zainteresowanym pochodzi z BGŻ BNP Paribas oraz jest to Kredyt Gotówkowy, ach RRSO wynoszącym 7,21%. Maksymalna kwota kredytu to 150 000,00 złotych, a okres na jaki można położyć raty to 84 miesiące. Oferta jest jednak atrakcyjna ze względu na minimum formalności oraz bardzo szybką wypłatę gotówki. Podobnie jak w przypadku Pożyczki na 5% z gwarancją, Kredyt Gotówkowy można spłacić przed terminem, bez ponoszenia dodatkowej odpowiedzialności finansowej.

Szybki kredyt bez dodatkowych opłat

Nawet jeżeli zależy Ci na tym, aby gotówkę otrzymać w bardzo krótkim czasie, pamiętaj, iż kredyt gotówkowy nie musi być z tego powodu droższy, a jeżeli posiadasz zdolność kredytową nie musisz decydować się na pożyczkę w parabanku, która będzie kosztowniejsza.

Aktualnie niemal wszystkie banki zapewniają szybką wypłatę pieniędzy oraz można wybrać ofertę, która zagwarantuje dostęp do środków nawet w ciągu jednego dnia.

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *