W Bon Prix sukienki do 50% taniej

Sylwester coraz bliżej, a przez cały styczeń i część lutego będzie trwał sezon na karnawałowe szaleństwo. „Co z tego?” – myślisz sobie nie mając jeszcze kreacji ani pieniędzy w portfelu, które w tajemniczy sposób wyparowały przed świętami. Nie powinnaś jednak się martwić, bo Bon Prix ma dla ciebie niezwykłą promocję. Możesz kupić tam sukienki na każdą figurę i okazję nawet do 50% taniej. Warto również dodać, że oferta jest nieograniczona czasowo, co na pewno cię ucieszy, jeśli z utęsknieniem czekasz do wypłaty. Link do promocji

 

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Elka napisał(a):

    Szkoda, że dopiero teraz trafiłam na tą promocję, bo zakręciłabym się trochę wcześniej i zdążyłabym kupić fajniejszą kieckę na Sylwestra. No nic… Nie ma co się martwić! I tak kupię, skoro taka tania, a okazja do pokazania się w niej na pewno niedługo się trafi! Nie ma co desperować, skoro tyle ładnych kiecek człowiekowi rzucają przed oczy. Fantastyczna sprawa! Dawno nie kupowałam w Bon Prix, ale chyba odnowię więź z nimi, bo zawsze dobrze wychodziłam na tej relacji. 😉 Miłej zabawy wszystkim życzę!

  2. Ewka napisał(a):

    Mnóstwo ładnych ubrań, które mam w szafie, a kosztowały jakieś śmieszne grosze, pochodzi właśnie z Bon Prixa. 😀 Poza tym ciągnie mnie do tej firmy sentyment, bo pamiętam, jak mama znosiła do domu ich katalogi, a ja z wypiekami na twarzach patrzyłam, co tam słychać w świecie mody. Dzisiaj, kiedy potrzebuje czegoś tanio i szybko, jak w dym uderzam tam i bardzo mi się to podoba, nie ma co. 😉 Polecam! Przepadam za takimi promocjami i bardzo chętnie z nich korzystam, dlatego super, że tu mogę co nieco poczytać o fajnych gratkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *