WOŚP – Opamiętaj się człowieku…

Jestem daleki od hejtu, trollowania w Internecie, czy uprzykrzania życia innym. Z reguły staram się nie wypowiadać o polityce oraz o innych rzeczach, na które lub nie mam wpływu lub nie chce go mieć. Wierzę w siebie, swoją pracę, w swoje cele oraz wewnątrz najbliższych. Biorę odpowiedzialność za swoje czyny oraz staram się przekładać wszystkim, a także sobie, iż jedyną osobą na świecie odpowiedzialną za Twój los jesteś Ty sam. Jesteś sobie kapitanem, sterem jak oraz okrętem. Ty oraz tylko Ty decydujesz o tym jak wygląda Twoje życie oraz jak będzie wyglądać ono wewnątrz przyszłości. Jesteś architektem swojego życia jak oraz życia bliskich Ci osób. Tyle tematem wstępu, wiem że zabrzmiało to trochę niejako sprzedawał magiczne odkurzacze, garnki oraz perfumy no ale każdy ma swój sposób na życie (nie nie sprzedaje takich rzeczy!:) ).

WOŚP, a raczej WNOŚP – Wielka Nagonka Owsiaka w Ślepym Państwie

Wracając jednak do tematu… bynajmniej w Nas tyle jadu? bynajmniej w politykach tyle hipokryzji? aha w politykach, w mediach, wewnątrz całym plastikowym pudle (tv) co roku to samo. Bo WOŚP jest złe, bo kradnie, ponieważ Owsiak dzięki WOŚP ma rezydencje 500m2 z basenem, jacuzzi oraz gołymi babami oraz dorobił dokazywać na cierpieniu dzieci. Baaa… śmiało sam je najpierw krzywdzi, by później niczym Robin Hood gnać im z pomocą, lub jeśli strażak, który sam podkłada ogień, aby mieć co robić wewnątrz pracy. Opanujcie się na chwile oraz pomyślcie…? Jedyne co przychodzi do głowy słysząc takie historie to jedno pytanie… A smoki także tam były? No kur…czę circa bez przesady!

WOŚP

Najlepsze jest to, że wypowiadają dokazywać najbardziej Ci, których problem ani dotyczy. Ja mam charakter prędzej niewiernego Tomasza, nie widziałem to nie wierze. Ale tak dokazywać składa, że właśnie widziałem. wewnątrz szpitalach jest pełno sprzętu z napisem WOŚP. Skąd to dokazywać wzięło? No raczej z księżyca nie spadło, a no oraz Państwo też nie dało. tymczasem czemu miało dać? Powinno… no tak uwielbiam słowo powinno jest prawie tak dobre jak wypada. Wypadają to zęby dzieciom, w dzieciństwie. A powinno to się czasem zamknąć gębę zanim się coś powie. Bo myślenie nie boli. A przynajmniej tak mi dokazywać wydaje. Ale jak już widzisz ten wpis jest moim odczuciem oraz moją refleksją na treść otaczającej mnie rzeczywistości. To moje zdanie oraz mój punkt widzenia.

Za kasę, którą sam dawałem, daje oraz będę dawał na WOŚP zrobiono wiele dobrego. Mówicie, że Owsiak się na tym dorobił? Nawet jeśli to słuszność to co z tego? jeśli zebrał 20 mln na sprzęt dla potrzebujących to niech sobie weźmie z tego nawet 1,2,5 mln. Ale reszta zostaje! Kto odmienny zebrał taką kwotę oraz przekazał potrzebującym? Caritas? Hahaha… na Boga! lub w co tam sobie wierzysz. Tam dopiero są wałki. Ale nie o tym obecnie mowa.

NON PROFIT NIE ZNACZY ZA DARMO

„Poza tym – myślicie, że da się podtrzymać fundacje bez żadnych kosztów? Ten kto tak myśli prawdopodobnie jest baranem, który ani wie, że za wszystko – od bieżącej wody, przez telefony, internet po benzynę do służbowych samochodów, oraz same samochody też, oraz siedziby do pracy i – trzeba płacić. Szczęśliwie ku baranów nie piszę, bo one nie korzystają z internetu, tymczasem w każdym razie nie powinny (nie mają jak zapłacić zbyt niego, bo nie wiedzą, iż istnieją pieniądze oraz to akurat nimi się płaci). Ja wiem, że to taki nasz gimnastyka narodowy okładać się metaforą po komentarzach, za co przepraszam, lecz – raz jeszcze – zróbmy coś dobrego, pokażmy politykom – od prawej do lewej – że od WOŚPu wara.” – cytat z jednego z fajnych wpisów które znalazłem na Internetach oraz który zainspirował mnie ku napisania tego wpisu, autora ani podam :)!

WOŚP finansowe iq

Jeśli kochasz siebie, swoje dzieci, swoją rodzinę, Boga (jakiekolwiek byś nie wyznawał – Jezus, Allah, Budda? tymczasem może jesteś z Kościoła Wyznawców Latającego Potwora Spaghetti) to wrzuć miedziaka do puszki. Kto wie, czy kiedyś Tobie ten osprzęt nie uratuje życia. Jesteś zagorzałym anty fanatykiem WOŚP? Cudownie lecz w momencie, w którym będziesz potrzebował sprzętu oraz podjedzie ku Ciebie ten z naklejką czerwonego serduszka. Czy również odrzucić wspomożenie oraz głośno krzykniesz J***ć Owsiaka oraz WOŚP? Nie sądzę.

Jesteś mały, duży, wysoki, niski, gruby, chudy, brzydki, ładny, biały, czarny, kolorowy? łysy, kudłaty, zdrowy, chory, masz dziecko? dwa? a prawdopodobnie psa, czy rybki? Jeździsz maluchem, mercedesem, rowerem, a może latasz samolotem? Tańczysz, fruwasz, rapujesz, śpiewasz, nurkujesz, sprzedajesz, kupujesz, trollujesz, hejtujesz? Biegasz, Pływasz, Grypsujesz, Rolujesz? Rób co chcesz – jesteś równy. Masz swój mózg, swoje zdanie, podejmujesz własne decyzje. Super, iż to robisz! Przemyśl co napisałem i…. możesz się zgadzać z tym albo nie ale… WRZUĆ DO PUSZKI BO WARTO:) godzi się POMAGAĆ I DAĆ KOMUŚ SZCZĘŚCIE. ŚWIATEŁKO NADZIEI, CZY CHOCIAŻBY SZANSE NA LEPSZE JUTRO.

WOŚP = POPIERAM!

M.

PS. Jak chcesz to przeczytaj podobny monolog z przed roku, tam też mnie poniosło 🙂 KLIKAJ TU

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *