Zyskaj 4% na lokacie bankowej

Nie masz pomysłu jak zabezpieczyć swoje oszczędności oraz nie lubisz podnosić ryzyka decydując się na inwestycje alternatywne? Dobrze dobrana lokata bankowa może doskonale spełnić Twoje oczekiwania zarówno pod względem zapewnienia bezpieczeństwa Twoich pieniędzy i atrakcyjnych odsetek naliczanych za skorzystanie z oferty banku. Lokaty choć nie przynoszą dużych zysków pozwalają doskonale urządzić swoje oszczędności oraz gwarantują dużą elastyczność ze względu na ogromny wybór wśród ofert. Lokaty terminowe ciągle prezentują się korzystniej finansowo od kont oszczędnościowych, więc jeżeli posiadasz zgromadzoną kwotę wolnych środków nie wahaj się oraz zdecyduj na ofertę dostosowaną do twoich potrzeb. Aby zyskać najwyższe odsetki sprawdź ranking lokat na naszej stronie, możesz także skorzystać z wniosku oraz założyć lokatę bez wychodzenia z domu, ledwo w ciągu kilku minut.

Najlepiej oprocentowana lokata

Lokata Happy od dłuższego czasu cieszy się pozycją lidera wśród lokat terminowych. Warto przyjrzeć się tej ofercie, szczególnie jeśli do tej pory nie korzystałeś z usług koncepcja Banku. To promocyjna usługa skierowana do nowych Klientów, którzy mogą skorzystać z umowy na preferencyjnych warunkach. Dzięki temu środki wpłacone na lokatę procentują choćby dwa razy korzystniej niż z przypadku depozytów standardowych.

Promocja zapewnia 4% zysku wewnątrz skali roku. Umowa posiada jednak ograniczenia, o których należy pamiętać przed podjęciem decyzjo o założeniu lokaty. Maksymalny okres trwania depozytu to trzy miesiące, pula wyznacza także sumę oszczędności jakie można wpłacić na rachunek oraz jest to 10 000,00 złotych. każdorazowy nowy Klient może jednorazowo skorzystać z oferty, tymczasem po jej zakończeniu dostępne są lokaty wyłącznie aktywne w stałej ofercie banku.

Decydując się na Lokatę Happy nie jesteś zobowiązany ku połączenia tej usługi z innymi produktami Idea banku, dzięki temu nie musisz obawiać się żadnych opłat albo umów wiążących z bankiem na dłuższy okres niż przewiduje to umowa.

Jeżeli masz możliwość podpisać promocyjną umowę z Idea Bankiem, nie zastanawiaj się. To oferta dzięki której zyskasz największe odsetki bez ponoszenia żadnego ryzyka. To najłatwiejszy sposób na zabezpieczenie tych środków oraz pomnożenie uzbieranego kapitału.

Oszczędzanie się opłaca

Regularne odkładanie pieniędzy oraz gromadzenie poduszki finansowej zapewni Ci komfort, a przede wszystkim osłona zarówno Ciebie jak oraz twoich bliskich w przynajmniej spodziewanych sytuacjach. Warto zarządzać pieniędzmi świadomie oraz opiekować się o to by przynosiły zyski oraz nie traciły na wartości. Nie decydując się na żadną usługę dla oszczędzających pozbawiasz się szansy na utrzymanie wartości gotówki ze względu na inflację oraz odnotowania wpływów na swoim koncie. Korzystając z oferty dla oszczędzających nie ponosisz żadnych kosztów, możesz natomiast w prosty sposób zadbać o swoje finanse.

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *