Zyskaj nawet 670 zł rocznie za założenie konta i aktywne zakupy w internecie.

Jeżeli lubisz zakupy w sieci i chcesz za nie odzyskiwać część wydatków poniesionych na nie – załóż atrakcyjne konto dla internauty w BNP Paribas i dodatkowo uzyskaj 70 zł premii pieniężnej od Organizatora akcji – AGORA SA.

Załóż iKonto w Banku BNP Paribas i odbierz GWARANTOWANĄ premię od Organizatora!

Internetowe konto za 0 zł*

– Za prowadzenie
– Za wypłaty z bankomatów
– Za wydanie i użytkowanie karty debetowej MasterCard® PayPass™ z Money backiem 3%
– Ubezpieczenie karty


W tej akcji – gwarantowana premia 70 zł od Organizatora!

Akcja promocyjna BNP Paribas i Agora

Strona promocji

Z promocji można skorzystać tylko i wyłącznie poprzez tę stronę internetową 

* 0 PLN za prowadzenie konta jeśli miesięczne wpływy na rachunek wyniosą co najmniej 1000 PLN, w przeciwnym razie oplata miesięczna wyniesie 9 PLN. 0 PLN za wydanie i użytkowanie karty debetowej jeżeli wartość transakcji bezgotówkowych w miesiącu wyniesie co najmniej 200 PLN lub klient posiada wydaną i niezastrzeżoną kartę kredytową, w przeciwnym razie opłata miesięczna wyniesie 6 PLN. 0 PLN za wypłaty z bankomatów BNP Paribas w Polsce oraz pierwsze 4 wypłaty z bankomatów obcych w całej Polsce, każda kolejna w miesiącu 3 PLN. Money-back 3% transakcji online kartą debetową w ramach platformy PayU jeśli miesięczne wpływy na rachunek wyniosą co najmniej 1000 PLN. Maksymalna kwota zwrotu 50 zł miesięcznie.

Kwota Money-back może zostać pomniejszona o wartość podatku dochodowego od osób fizycznych, jeśli taki podatek będzie należny zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Aby skorzystać z promocji i otrzymać 70 zł premii, należy zarejestrować się w akcji. Po dokonaniu rejestracji należy użyć przycisku „Otwórz iKonto”, wypełnić wniosek i otworzyć iKonto w banku BNP Paribas. Następnie należy do dnia 9.03.2015 roku wykonać płatność kartą wydaną do konta na kwotę minimum 150 zł. Nie będą brane pod uwagę płatności anulowane. Płatność uznaje się za dokonaną z chwilą jej zaksięgowania w systemie BNP Paribas.

Organizatorem akcji promocyjnej jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 59944, kapitał zakładowy 50.937.386 zł wpłacony w całości, NIP 526-030-56-44, REGON 011559486

Ranking najlepszych kont bankowych :

ranking kont bankowych

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. adas pisze:

    Brzmi naprawdę interesująco

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *